Nasze przepisy
Nasze przepisy

Zainspirujcie się przepisami, które stworzyliśmy we współpracy ze znanymi blogerami. Postawiliśmy na doskonały smak, naturalne, bogate w wartości odżywcze składniki oraz piękne podanie.      Nasze przepisy

 


Akcesoria
Akcesoria

Poznaj bogatą gamę akcesoriów Sencor

Akcesoria


INFORMACJA O DOBROWOLNYM WYCOFANIU Z RYNKU GRZEJNIKÓW OLEJOWYCH SENCOR SOH 3009BE

Spółka FAST ČR a.s. zwraca się do klientów, którzy zakupili grzejnik olejowy Sencor SOH 3009BE seria produkcyjna 2016300912 w okresie od lutego 2017, o zwrot produktu do punktu sprzedaży, gdzie został zakupiony. Klientowi zostanie zaproponowany inny model lub zwrócona cena zakupu.
 Na podstawie własnego dochodzenia spółka doszła do wniosku, że w określonych warunkach technicznych podczas pracy przedmiotowego wyrobu może dojść do wzrostu ciśnienia w grzejniku i ewentualnego wycieku gorącego oleju. Spółka otrzymała do dzisiejszego dnia 5 zgłoszeń o wadliwości wyżej wymienionego produktu.

 Po otrzymaniu powyższych zgłoszeń wszczęliśmy dochodzenie, które doprowadziło do identyfikacji jednego wadliwego grzejnika olejowego SENCOR SOH 3009BE seria produkcyjna 2016300912 , oraz do wstrzymania sprzedaży tej serii i wycofania z rynku.

 Bezpieczeństwo wyrobów jest dla spółki najwyższym priorytetem. Wszystkie nasze wyroby muszą spełniać wymagania prawa międzynarodowego i krajowego oraz odpowiednich norm i rozporządzeń. Grzejnik olejowy SENCOR SOH 3009BE przeszedł wszystkie potrzebne testy z zatwierdzonymi wynikami, został wprowadzony na rynek UE i otrzymał znak CE (testy mechaniczne, elektryczne i chemiczne).

 Grzejniki olejowe Sencor SOH 3009BE seria produkcyjna 2016300912 klient może zwrócić do punktu sprzedaży, w którym produkt zakupił, z żądaniem zwrotu pieniędzy lub wymianą na inny model. W celu uzyskania bliższych informacji, lub w razie jakiegokolwiek problemu ze zwrotem wyżej wymienionego wyrobu klienci mogą się zwracać do centrum kontaktowego spółki pod adresem e-mail: serwis@fastpoland.pl, lub pod numerem telefonu: +48 22 839-52-27 wew. 23.

 Celem spółki jest zapewnianie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi za pośrednictwem oferty dobrze skonstruowanego, funkcjonalnego, dostępnego i wysokiej jakości towaru, wyprodukowanego z myślą o ludziach i środowisku.

LOT 2016300912
Przepraszamy za ewentualne nieprzyjemności.

Petr Uher
Menedżer jakości
FAST ČR a.s.
Černokostelecká 1621
Říčany 251 01