Nasze przepisy
Nasze przepisy

Zainspirujcie się przepisami, które stworzyliśmy we współpracy ze znanymi blogerami. Postawiliśmy na doskonały smak, naturalne, bogate w wartości odżywcze składniki oraz piękne podanie.      Nasze przepisy

 


INFORMACJA O DOBROWOLNYM WYCOFANIU Z RYNKU GRZEJNIKÓW OLEJOWYCH SENCOR SOH 3009BE Z TRHU

Spółka FAST ČR a.s. (dalej tylko spółka) zwraca się do klientów, którzy zakupili grzejnik olejowy Sencor SOH 3009BE seria produkcyjna 2016300912 (dalej tylko LOT patrz fotografia powyżej) w okresie od lutego 2017, aby go przynieśli z powrotem do punktu sprzedaży, gdzie wyrób zakupili, gdzie zostanie im wymieniony na inny, lub zostanie im zwrócona cena zakupu.
 Na podstawie własnego dochodzenia spółka doszło do wniosku, że w określonych warunkach technicznych podczas pracy przedmiotowego wyrobu może dojść do wzrostu ciśnienia w grzejniku i ewentualnego wycieku gorącego oleju. Spółka otrzymała do dzisiejszego dnia 5 zgłoszeń na podobnej podstawie.

 Bezpieczeństwo wyrobów jest dla spółki najwyższym priorytetem, wszystkie nasze wyroby muszą spełniać wymagania prawa międzynarodowego i krajowego oraz odpowiednich norm i rozporządzeń. Grzejnik olejowa SENCOR SOH 3009BE przeszedł wszystkimi potrzebnymi testami z zatwierdzonymi wynikami, został wprowadzony na rynek UE i otrzymał znak CE (testy mechaniczne, elektryczne i chemiczne).

 Po otrzymaniu podanych powyżej zgłoszeń wszczęliśmy dochodzenie, które prowadziło do identyfikacji jednego wadliwego LOTu 2016300912 grzejnika olejowego SENCOR SOH 3009BE, oraz do wstrzymania sprzedaży tego LOTu i jego wycofania z rynku.

 Grzejniki olejowe Sencor SOH 3009BE LOTu 2016300912 klient zwraca do sklepów lub e-shopów, gdzie wyrób zakupił, z żądaniem zwrotu pieniędzy. W celu uzyskania bliższych informacji, lub w razie jakiegokolwiek problemu ze zwrotem przedmiotowego wyrobu klienci mogą się zwracać do centrum kontaktowego spółki pod adresem e-mail  serwis@fastpoland.pl, lub pod numerem telefonu +48 22 839-52-27 wew. 23

Celem spółki jest zapewnianie lepszego codziennego życia dla wielu ludzi za pośrednictwem oferty dobrze skonstruowanego, funkcjonalnego, dostępnego i wysokiej jakości towaru codziennego użytku, wyprodukowanego z myślą o ludziach i środowisku.
LOT 2016300912
Przepraszamy za ewentualne nieprzyjemności.

Petr Uher
Menedżer jakości
FAST ČR a.s.
Černokostelecká 1621
Říčany 251 01