Nasze przepisy
Nasze przepisy

Zainspirujcie się przepisami, które stworzyliśmy we współpracy ze znanymi blogerami. Postawiliśmy na doskonały smak, naturalne, bogate w wartości odżywcze składniki oraz piękne podanie.      Nasze przepisy

 


Akcesoria
Akcesoria

Poznaj bogatą gamę akcesoriów Sencor

Akcesoria


Pastelowa Kolekcja Sencor wygrywa po raz drugi!

Sencor stawia na kolor – to marka, która ożywia kuchenne sprzęty. Nagroda przyznana na targach IHA w Chicago potwierdza, że Sencor wyróżnia się na tle światowej konkurencji.
Sencor zamienia nudny biały kolor sprzętów kuchennych na barwną alternatywę. Najnowszy trend bazujący na pastelowych kolorach promowany przez markę oczarował klientów, którzy szukają ciekawego stylu nawet w kuchni. Zestaw pięciu urządzeń występujących w dziewięciu pastelowych kolorach pozwala klientom na stworzenie własnej designerskiej kuchni. Trend ten wpisuje się w akcentowanie kulinarnej kreatywności w mediach społecznościowych.

Sencor otrzymał nagrodę na międzynarodowym konkursie podczas IHA w Chicago (międzynarodowych targów sprzętu dla domu). Pastelowa kolekcja Sencor uznana została za najlepszą innowację 2015 roku (marka wygrywa tę nagrodę drugi raz z rzędu; w roku 2014 otrzymała ją po raz pierwszy w kategorii Investors Corner).

Sencor ma niesamowite wyczucie nadchodzących trendów i już od dawna wprowadza na rynek coś więcej aniżeli tylko sprzęt kuchenny. Firmie udało się przekształcić zwyczajnych „pomocników kuchennych” w przepiękne designerskie sprzęty. Co lepsze – nie waha się przy tym udzielić na nie sześcioletniej gwarancji na silnik. Urządzenia idealnie dopasowują się do barw każdej kuchni, a aranżacje kuchenne z nimi w roli głównej cieszą się uznaniem w mediach społecznościowych. Innowacje techniczne idą teraz w parze z innowacjami designerskimi. Otrzymana przez Sencor nagroda pokazuje, że wybrana przez firmę droga rozwoju kuchennych sprzętów była bardzo dobrym posunięciem.

O Sencor:
Marka Sencor stworzona została w 1969 przez japońską grupę Celtone AG – jednego z największych dystrybutorów produktów marki Aiwa. Produkty Sencor są aktualnie dystrybuowane w ponad 40 krajach na całym świecie.

Od samego początku istnienia marki główną misją Sencora było oferowanie klientom designerskich produktów, które jednocześnie spełniałyby wysokie standardy przez nich określane. Aktualna oferta Sencor składa się z sześciu grup: RTV, AGD, elektronika samochodowa, produkty do pielęgnacji ciała i włosów, sprzęt kuchenny oraz technologie dla biura. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi, wyjątkowej funkcjonalności oraz połączeniu wysokiej jakości materiałów z efektywnym procesem produkcji, Sencor oferuje dokładnie to, czego oczekują jego klienci. Więcej zabawy po to, by praca była łatwiejsza. Żyjmy pełnią życia!

www.sencor.pl
DSC_0551-sim.jpg DSC_0553-sim.jpg DSC_0626-sim.jpg
DSC_0627-sim.jpg DSC_0628-sim.jpg DSC_0634-sim.jpg