Warunki gwarancji
Warunki gwarancji

Ogólne warunki gwarancji

Warunki gwarancji


Akcesoria
Akcesoria

Poznaj bogatą gamę akcesoriów Sencor

Akcesoria


Nasze przepisy
Nasze przepisy

Zainspirujcie się przepisami, które stworzyliśmy we współpracy ze znanymi blogerami. Postawiliśmy na doskonały smak, naturalne, bogate w wartości odżywcze składniki oraz piękne podanie.      Nasze przepisy

 


Utylizacja

Instrukcja i informacje dotyczące utylizacji zużytych materiałów i opakowań

Opakowania mogą być wyrzucane na składowiskach odpadów komunalnych


Utylizacja zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych

Ten symbol na produkcie lub na jego opakowaniu oznacza, że ​​produkt nie może być traktowany jako odpad komunalny. Produkt z takim oznaczeniem  należy przekazać do punktu zbiórki w celu recyklingu zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. W niektórych krajach Unii Europejskiej lub innych państwach europejskich można zwrócić produkty do lokalnego sprzedawcy przy kupnie ekwiwalentnego nowego produktu .
Prawidłowa utylizacja produktu pomaga oszczędzać cenne zasoby naturalne i  zapobiega negatywnemu wpływowi na środowisko i zdrowie ludzi, które mogłoby być zagrożone na skutek niewłaściwej utylizacji odpadów. W sprawie szczegółów dotyczących prawidłowego sposobu likwidacji urządzeń elektrycznych i elektronicznych należy kontaktować się z lokalnymi instytucjami odpowiedzialnymi za recykling oraz utylizację odpadów lub ze sprzedawcą w sklepie.  
To urządzenie jest zgodne z  przepisami UE dotyczącymi kompatybilności elektromagnetycznej i bezpieczeństwa elektrycznego.
Zmiany w tekście, wyglądzie urządzenia i specyfikacji technicznej mogą nastąpić bez uprzedniego zawiadomienia i zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania tych zmian .