Wróć do Blendery, wyciskarki i sokowirówki

Blendery do smoothie

Dzięki szerokiej gamie blenderów do smoothie marki Sencor przygotowanie pożywnego napoju zamieni się w dobrą zabawę!

Nasze kompaktowe urządzenia nie zajmują dużo miejsca i z łatwością przygotują każdy koktajl owocowy, warzywny lub mleczny bezpośrednio w pojemniku, który będziesz mógł zabrać do pracy, na trening lub spacer... gdzie tylko zechcesz.

Sencor to producent wysokiej klasy sprzętu AGD, który oferuje różnorodne blendery do smoothie. Z pomocą zebranych w tej kategorii urządzeń możesz codziennie przygotowywać pożywne i pyszne koktajle owocowe, z korzyścią dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Oferujemy miksery własnej produkcji, w których zapewniliśmy szereg wygodnych funkcji, z których będziesz regularnie korzystać. Masz też do dyspozycji sprzęt zaopatrzony w solidny młynek do rozdrabniania ziaren i orzechów – sprawdź koniecznie!

Zamów wydajny i solidny mikser do smoothie
Marka Sencor nieustannie rozszerza swój asortyment o kolejny sprzęt AGD, który przyda się w każdym domu! Obecnie w naszej ofercie znajdziesz kilka modeli urządzeń, za pomocą których błyskawicznie rozdrobnisz owoce i warzywa na zdrowy koktajl. Mikser do smoothie możesz zamówić w konkurencyjnej cenie, co pozwoli Ci wprowadzić zdrowe nawyki w życiu całej rodziny. Blendery sprzedajemy w zestawie z pojemnikami ze szczelną zakrętką, przez co gotowy napój zabierzesz ze sobą do pracy czy szkoły. W każdym mikserze znajdziesz wydajny silnik, który umożliwia ekspresowe przygotowania koktajlu, kruszenie lodu czy rozdrobnienie ziaren kawy. Blender do smoothies wyróżnia jednocześnie kompaktowy wymiar, przez co nie zajmuje za dużo miejsca w Twojej szafce kuchennej. Urządzenia marki Sencor możesz zakupić w naszym sklepie online. Masz możliwość porównania ze sobą poszczególnych modeli sprzętu, wystarczy skorzystać z odpowiedniej funkcji na stronie.

Blendery do smoothie

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Materiał pojemnika

Liczba prędkości (stopni)

Płynna regulacja

Końcówka do trzepania

Pojemność

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj