Wróć do Higiena jamy ustnej

Szczoteczki do zębów

Szczoteczki soniczne Sencor są idealne dla osób marzących o idealnie czystych zębach. Nadają się dla osób o wrażliwych dziąsłach, a dzięki temu, że skutecznie czyszczą przestrzenie międzyzębowe, są również odpowiednie dla osób, które nie lubią szczoteczek międzyzębowych.

Jak skutecznie zadbać o prawidłowy stan jamy ustnej? W codziennej pielęgnacji pomoże Ci soniczna szczoteczka do zębów, która wykonuje zdecydowanie więcej ruchów czyszczących w porównaniu z jej tradycyjnym odpowiednikiem. Usuwa wszelkie zanieczyszczenia i osad, a dzięki specjalnemu ustawieniu oscylacji dba o zdrowie Twoich dziąseł. Na uwagę zasługuje także ergonomiczny kształt rączki, wytrzymałość baterii nawet 45 dni przy codziennym myciu oraz technologia magnetycznej izolacji hałasu gwarantująca cichą pracę.

W ofercie marki Sencor czeka na Ciebie soniczna szczoteczka do zębów dla dzieci i dorosłych, która zamienia zwykłą pastę i wodę w mikrobąbelki, łatwo docierające w nawet trudno dostępne miejsca. Dzięki temu eliminuje resztki jedzenia, płytkę bakteryjną i nalot powodujący erozję szkliwa. Zapobiega gromadzeniu się kamienia i powstawaniu ubytków. Technologia wprawiająca główkę w ruch wibracyjny stanowi o przewadze nad manualnymi akcesoriami do pielęgnacji jamy ustnej. Modele zaprojektowane dla najmłodszych zachęcają swoją oryginalną szatą graficzną do codziennej higieny.

Jakie zalety ma soniczna szczoteczka do zębów od Sencor?

Czy wiesz, że płytka nazębna powstaje w wyniku nagromadzenia bakterii żywiących się resztkami jedzenia, które nie zostały dokładnie usunięte? Brak regularnego dbania o czystość szkliwa sprawia, że nalot zamienia się w twardy kamień, a pozbycie się go wymaga wizyty w gabinecie dentystycznym. Jak zatem uniknąć stresu związanego z zabiegami  stomatologicznymi? Już dziś wybierz szczoteczkę soniczną Sencor, która delikatnie, ale precyzyjnie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i osad. Możesz ją zabrać ze sobą wszędzie dzięki podróżnemu etui ze złączem USB.

Wiemy, jak w prosty sposób zadbać o stan jamy ustnej, nawet w przypadku nadwrażliwości. Szczoteczki soniczne do zębów dla dzieci i dorosłych wyposażone zostały w kilka programów czyszczących. Eliminują nieestetyczny nalot i przebarwienia, a przy okazji wspierają regenerację dziąseł. Usuwają płytkę kilkakrotnie sprawniej niż podczas zwykłego mycia. Przekonaj się sam!

Szczoteczki do zębów

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Liczba prędkości (stopni)

Czas pracy

Specjalne akcesoria

Końcówki czyszczące

Prędkość ścierania

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj