Wróć do Piekarniki i grille

Grille

Wyjątkowy aromat grillowanego mięsa i warzyw. Grille Sencor pozwalają cieszyć się z grillowania 365 dni w roku, w domu i w ogrodzie. Łatwo i szybko.

Produkty

FILTRUJ

System grillowania

Typ grilla
Pokaż wyniki
SBG 6650BK
Grill kontaktowy
Ekskluzywny szklany wygląd. Sterowanie cyfrowe z wyświetlaczem zapewnia wygodne i precyzyjne grillowanie. Nieprzywierające płyty grillowe trzeciej generacji z wbudowaną spiralą grzejną.
SBG 6238BK
Inteligenty grill kontaktowy
Inteligentne ustawienia za pomocą wyświetlacza LCD, umożliwiające łatwe grillowanie, automatyczne czujniki gwarantujące zawsze doskonałe wyniki, gładka płyta do grillowania warzyw lub przystawek
SBG 6231SS
Inteligentny grill kontaktowy
Inteligentne ustawienia za pomocą wyświetlacza LCD umożliwiają łatwe grillowanie, a automatyczne czujniki zawsze gwarantują doskonałe wyniki.
SBG 6031SS
Inteligentny grill kontaktowy
Inteligentne ustawienie 7 programów + program ręczny zawsze gwarantują doskonałe wyniki. Zdejmowane płyty grillowe drugiej generacji z wbudowaną spiralną grzejną można myć w zmywarce. Czujniki automatyczne do pomiaru grubości i ustawiania temperatury.
SBG 5030BK
Grill wielofunkcyjny
Nieprzywierające płyty grillowe trzeciej generacji z wbudowaną spiralą grzejną
SBG 108BK
Grill elektryczny stołowy
Kombinacja 2 w 1, płaska i żebrowa płyta grilla. Regulacja temperatury. Łatwe czyszczenie i granitowa powierzchnia o podwójnej odporności.
SBG 106BK
Elektryczny grill stołowy
Elektryczny grill stołowy
Anuluj
porównujesz -
Porównaj