Dom

W domu najlepiej. Czasem jednak komfort i spokój wymagają trochę pracy, wtedy warto skorzystać z pomocy urządzeń Sencor. Możesz na nich polegać dbając o dom czy ogród, sprzątając, prasując czy poprawiając jakość powietrza (chłodzenie, ogrzewanie, pochłanianie wilgoci). Fani pogody docenią rozbudowane stacje meteorologiczne. Wszystkie produkty Sencor szczycą się wysokiej jakości wykończeniem, ze szczególnym naciskiem położonym na funkcjonalność i wygląd.
Pokaż wyniki

6 LAT GWARANCJI NA SILNIK
6 LAT GWARANCJI
NA SILNIK
Silnik cechuje się wysoką mocą, efektywnością i świetną jakością. Całkowicie ufamy naszym produktom, dlatego też oferujemy dodatkowe 6 lat gwarancji na wyższe modele naszych odkurzaczy.

Technologia

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
Nasze urządzenia są wysoce wydajne pomimo niskiego zużycia energii. Wykorzystane tworzywa oraz połączenie funkcjonalnych cech naszych odkurzaczy Sencor bezkompromisowo gwarantuje ich ekonomiczną ale i wydajną pracę.

FILTRACJA POWIETRZA
FILTRACJA POWIETRZA
Pierwsza warstwa filtra w unikalnym systemie Clean Air składa się z wielowarstwowego worka na kurz z mikrowłókien z funkcją antybakteryjną. Najbardziej wydajną filtrację zapewnia filtr HEPA, który wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki. Odkurzacze SENCOR gwarantują zdrowe i czyste powietrze Tobie i Twoim najblizszym.

CICHY TRYB PRACY
CICHY TRYB PRACY
Z pewnością docenisz możliwość odkurzania w domu o każdej porze bez obaw, że obudzisz dzieci lub przeszkodzisz pozostałym domownikom. Nasze najcichsze modele sprawiają, że jest to możliwe.
PROFESJONALNA
STACJA POGODOWA
SWS 9700
PROFESJONALNA<br>
<strong>STACJA POGODOWA</strong><br>
SWS 9700
Anuluj
porównujesz -
Porównaj