Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Grzejniki olejowe

Elektryczne grzejniki olejowe Sencor szybko ogrzeją każdy pokój.

Opcja regulacji temperatury pozwala łatwo ustawić i utrzymać wybraną temperaturę w pomieszczeniu. Nie musisz zaprzątać sobie głowy konserwacją, oleju nie trzeba wymieniać przez cały okres żywotności grzejnika.

Ogrzewanie domu to zagadnienie, które powraca do nas każdego roku, gdy tylko temperatura na zewnątrz spada poniżej zera. Systemy, z których korzystamy na co dzień, mogą okazać się niewystarczające, na przykład ze względu na podwyżki cen paliw opałowych czy nagłe pogorszenie pogody. Choćby z tych względów warto mieć w domu alternatywę w postaci przenośnego grzejnika olejowego. Nowoczesny piecyk wolnostojący wygląda jak kaloryfer, a do prawidłowego działania wymaga podłączenia do gniazdka elektrycznego oraz wypełnienia w postaci oleju. Potrafi szybko ogrzać pomieszczenie do pożądanej temperatury, a przy tym nie zajmuje wiele miejsca. I to nie koniec zalet! 

Przenośne grzejniki olejowe –nowoczesna alternatywa dla ogrzewania domu
Dlaczego jeszcze warto zdecydować się na elektryczny kaloryfer? Z wielu przyczyn. Po pierwsze, piecyk olejowy wyposażony jest w termostat. Dzięki niemu mamy stałą kontrolę nad mocą, a do tego możemy dopasować ją do swoichaktualnych potrzeb. I nie trzeba robić tego ręcznie. Wybrane modele wyposażone zostały w wygodny w użyciu pilot. Sterowanie kaloryferem jest bardzo intuicyjne, a niektóre opcje pozwalają na swobodną zmianę temperatury w pomieszczeniu. Kompaktowe wymiary to kolejna zaleta, którą warto wziąć pod uwagę przy zakupie przenośnego grzejnika olejowego.Można ustawić go w dowolnym miejscu (ważne, żeby pozostawić sobie tylko swobodny dostęp do prądu). Nie bez znaczenia pozostaje też nowoczesny wygląd piecyków elektrycznych. Dostępne są w kolorze białym, czarnym lub biało-czarnym. Choć przypominają tradycyjne kaloryfery, działają znacznie bardziej wydajnie i nowocześnie. Pracują cicho, są łatwe w codziennym użytkowaniu, a dzięki zamontowanym kółkom można w razie potrzeby przenieść je w inne miejsce.

Elektryczny grzejnik olejowy w Twoim domu
Zainteresowany? W takim razie zachęcamy do obejrzenia dostępnej oferty. Podczas szukania przenośnego piecyka elektrycznego zwróć uwagę nie tylko na wygląd, ale także maksymalny pobór mocy oraz dodatkowe funkcje. Z łatwością porównasz też kilka różnych kaloryferów - w kilka chwil przygotujemy zestawienie, na podstawie którego wybierzesz dla siebie najlepsze rozwiązanie.

Grzejniki olejowe

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Maksymalny pobór mocy

Stopnie ustawień

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj