Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Oczyszczacze powietrza

Oczyszczacze powietrza Sencor to eleganckie i skuteczne rozwiązanie pozwalające podnieść jakość powietrza w domu czy biurze. Trzystopniowy system filtracji zapewnia najwyższą możliwą skuteczność, a promieniowanie UV-C skutecznie niszczy wirusy, bakterie i pleśń.

Unoszące się w naszym otoczeniu niewidzialne cząsteczki i pył to jedne z wielu czynników negatywnie wpływających na zdrowie i samopoczucie. W dużej mierze powstają wskutek działalności człowieka, a także są źródłem wielu chorób i dolegliwości ze strony układu oddechowego. Jak zatem wesprzeć nasz organizm w walce z różnego typu alergenami i niebezpiecznymi drobnoustrojami? W tej roli doskonale sprawdzi się elektryczny oczyszczacz powietrza z kilkustopniowym poziomem filtracji oraz niezawodnym promieniowaniem UV-C, które skutecznie niszczy wirusy, bakterie i pleśń.

Wraz ze wzrostem świadomości dotyczącej destrukcyjnego wpływu zanieczyszczeń na ludzki organizm coraz więcej osób decyduje się na mechaniczne sposoby filtracji. Elektryczne oczyszczacze powietrza wyłapują nawet szkodliwe gazy, w tym benzen oraz formaldehyd. Sprawdzą się zwłaszcza w sezonie grzewczym, kiedy następuje największy wzrost emisji spalin pochodzących z kotłów i pieców zasilanych paliwami stałym. To idealny wybór dla osób zmagających się z alergiami oraz chorobami górnych dróg oddechowych.

Oczyszczacze powietrza Sencor – oddychaj pełną piersią!

Popraw komfort przebywania we własnym domu, nawet podczas wysokiego stężenia smogu na zewnątrz. Pomoże Ci w tym oczyszczacz powietrza 3w1 marki Sencor, który zapewnia wysoki stopień wydajności. Wychwytuje grube cząstki kurzu, alergeny, pyły, dym oraz toksyczne gazy, a za pomocą promieniowania UV-C niszczy szkodliwe mikroorganizmy.
Ogranicza ilość chorobotwórczych czynników (bakterii i wirusów) w najbliższym otoczeniu. 

Oczyszczacze powietrza przeznaczone są zarówno do codziennego użytkowania, jak i w porze pylenia czy wzmożonego stanu zanieczyszczeń w okresie jesieni i zimy. Sprawdzą się w domach oraz miejscach o wysokich wymaganiach higienicznych, np. żłobkach, salach zabaw dla dzieci, przedszkolach itp. Oferujemy urządzenia o kilkustopniowym poziomie filtracji HEPA, zmiennej prędkości działania oraz niezwykle cichej pracy. Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz w opisie każdego modelu. Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.
 

Oczyszczacze powietrza

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Szybkość dopływu czystego powietrza

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj