Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Termowentylatory

Sencor posiada w ofercie termowentylatory, dzięki którym chłód nie będzie straszny. Możesz zdecydować się na konwektor, ogrzewacz ceramiczny lub termowentylator. Każdy model szybko ogrzeje Twoje biuro lub dom.

Temperatura na zewnątrz nie zachęca do wyjścia, a system grzewczy nie zapewnia optymalnego komfortu cieplnego? Co powiesz na termowentylator Sencor, który doskonale sprawdzi się w domu i biurze? Doskonale dogrzewa pomieszczenie, gwarantując optymalne warunki o każdej porze. Choć nie jest przeznaczony do stosowania jako główne źródło ciepła, znakomicie poradzi sobie w okresie przejściowym wiosennym lub jesiennym oraz w sytuacji, gdy stała instalacja nie działa wystarczająco wydajnie. W dodatku urządzenie jest lekkie i mobilne, wyposażone w płynnie regulowany termostat oraz funkcję zimnego powietrza.

Proponujemy również grzejniki ceramiczne, które wykorzystują technologię PTC. Specjalne ogniwa wytwarzają ciepło, które w porównaniu z konwencjonalnymi urządzeniami, zapewniają niższe zużycie energii przy tej samej mocy wyjściowej. Co ważne, nie wysuszają powietrza ani nie spalają tlenu. W ten sposób pozwalają domownikom swobodniej oddychać. Każdy model wyposażony jest w podwójną ochronę przed przegrzaniem, bezpiecznik automatycznego wyłączania oraz wbudowany uchwyt dla wygodnego przenoszenia.

Niezawodny ogrzewacz powietrza do pokoju? Tylko od marki Sencor!

Jak szybko podnieść temperaturę w wybranej części domu lub biurze? Kaloryfer ceramiczny jest nie tylko bezpieczny, ale także przyjazny dla środowiska. Nie wykorzystuje oleju do ogrzewania, lecz zapewnia szybszy przepływ ciepła, co jest rozwiązaniem niezwykle ekonomicznym. Kontroluje moc, z jaką działa, dopasowując parametry pracy do aktualnych potrzeb. Dzięki ochronie przed utlenianiem gwarantuje długą żywotność.

Na jaki ogrzewacz powietrza się zdecydujesz? Kompaktowy i wydajny termowentylator bezprzewodowy? A może kolumnowy grzejnik ceramiczny? Marka Sencor proponuje rozwiązania, które zadbają o Twój komfort cieplny niezależnie od warunków panujących za oknem. Urządzenia szybko się rozgrzewają, by po kilku minutach pracować na pełnej mocy.
Nie musisz martwić się o zbyt suche powietrze i możesz oddychać pełną piersią. 

Termowentylatory

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Maksymalny pobór mocy

Stopnie ustawień

Zimne powietrze

Zabezpieczenie przed przegrz.

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj