Wróć do Ekspresy do kawy

Spieniacze do mleka

Każdy miłośnik latte, cappuccino, frappé czy innego napoju na bazie kawy i mleka, potrafi docenić mleczną piankę, którą otrzymać możemy używając specjalnego spieniacza i podgrzewacza firmy Sencor. Jest to też oszczędność czasu i wysiłku kiedy przygotowujemy większą ilość kawy.
 

W asortymencie producenta sprzętu AGD Sencor znajdziesz praktyczne spieniacze do mleka, które polecamy wszystkim miłośnikom białej kawy z pianką. Masz do dyspozycji modele zwykłe oraz z podgrzewaczem, które przydadzą się do sporządzania latte oraz cappuccino. Taki sprzęt to świetna propozycja, jeśli chcesz w zaciszu swojego domu przygotowywać aromatyczne gorące napoje, które wyglądają i smakują jak te serwowane w Twojej ulubionej kawiarni. Oferujemy urządzenia o optymalnych parametrach technicznych i stylowym wyglądzie, które możesz zakupić też na prezent dla znajomego kawosza.

Podgrzewacz/spieniacz mleka do kawy
Ciekawą propozycją w naszym katalogu jest podgrzewacz mleka do kawy z funkcją spieniacza. Model zaopatrzony jest w dzbanek, który ułatwia przygotowanie większej ilości pianki jednocześnie. Alternatywą jest urządzenie ręczne z miotełką ze stali, którą umieszcza się bezpośrednio w filiżance przeznaczonej do cappuccino czy latte. Drugi wariant polecamy,
szczególnie jeśli zależy Ci na niższej cenie i wysokiej jakości sprzętu. Wszystkie produkty możesz zakupić online w naszym sklepie. Oferujemy urządzenia wykonane z najlepszych materiałów, takie jak m.in. stal nierdzewna, które gwarantują długowieczność konstrukcji. Podgrzewacz Sencor sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale też do pomieszczenia socjalnego w pracy. Zamów dla siebie jeden z modeli i ciesz się pyszną kawą cappuccino lub latte. Jeśli chcesz uzyskać gęstą, puszystą pianę z pomocą naszych spieniaczy, sięgnij po mleko o większej zawartości tłuszczu, który jest niezbędny w tym procesie.

Spieniacze do mleka

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Pojemność

Powierzchnia wewnętrzna

Materiał
Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj