Wróć do Odkurzacze i sprzątanie

Odkurzacze pionowe

Odkurzacze pionowe Sencor zapewniają swobodę ruchów bez przewodu zasilającego. Lekki, cichy i łatwy w użyciu odkurzacz pionowy nadaje się do codziennego sprzątania wszystkich powierzchni. Jednostka ręczna odkurzacza pionowego nadaje się do odkurzania mebli tapicerowanych, a nawet samochodu.

Co powiesz na zupełnie nową jakość codziennego sprzątania? Odkurzacz pionowy Sencor zapewnia nieograniczone możliwości w kwestii domowych obowiązków. Dociera do nawet trudno dostępnych miejsc, a dzięki bezprzewodowemu działaniu nie wymaga bliskości gniazdka zasilającego. Gwarantuje cichą pracę, idealnie usuwając wszelki brud i zanieczyszczenia zarówno w małych mieszkaniach, jak i domach o dużym metrażu. Niektóre modele wyposażone są w funkcję mycia oraz wbudowaną lampę UV, która dezynfekuje czyszczone powierzchnie.

Sprzątanie wcale nie musi być żmudnym i czasochłonnym zajęciem. Jak to możliwe? Prawdziwą rewolucję przyniósł odkurzacz bezprzewodowy pionowy, który nie ogranicza ruchów kablem zasilającym. W przeciwieństwie do tradycyjnych urządzeń jest lekki i przeznaczony do usuwania nawet najbardziej uciążliwych zanieczyszczeń, takich jak zwierzęca sierść. Funkcja mopowania zapewnia idealnie czystą podłogę, a pojemny akumulator długą i komfortową pracę. Nadaje się nawet do foteli samochodowych, materacy i mebli tapicerowanych.  

Dlaczego odkurzacz pionowy z funkcją mycia to dobry wybór?

Powodów jest kilka. Przede wszystkim technologia 360 stopni pozwala dotrzeć do każdego zakamarka – od podłogi, po sufit. Odkurzacz mopujący pionowy wyróżnia się także optymalną mocą ssania, wydajnością dopasowaną do rodzaju powierzchni i stężenia pyłu oraz praktycznymi szczotkami: obrotową do dywanów i kombinowaną do podłóg twardych.
Dzięki samodzielnej stacji ładowania zawsze pozostaje w zasięgu ręki, gotowy do kolejnego cyklu sprzątania. Jednym ruchem usuwa zabrudzenia i wyciera podłogę.

Bezprzewodowe odkurzacze pionowe Sencor pracują w trzech trybach mocy. Najsilniejszy – turbo – umożliwia intensywne sprzątanie silnie zabrudzonych powierzchni zaledwie w ciągu 12 minut. Dzięki zmiennym końcówkom usuwa również brud z mebli, stołu i wnętrza samochodu. W dodatku niezawodny system filtracji HEPA dba o to, aby powietrze opuszczające urządzenie pozostawało czyste i wolne od drobinek kurzu. Dokładną specyfikację techniczną znajdziesz w opisie każdego modelu. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Odkurzacze pionowe

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Żywotność baterii

Pojemność worka/naczynia

Turboszczotka

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj