Wróć do Ekspresy do kawy

Ekspresy automatyczne

Czym byłby poranek bez filiżanki dobrej kawy? Bez względu na to czy jest to ristretto, espresso czy cappuccino. A teraz wyobraź sobie, że masz swoją własną kawiarnię w domu. Masz ochotę na kawę? Po prostu wciśnij przycisk i gotowe! Łatwo, szybko i pysznie.

Gorąca, aromatyczna, dokładnie taka, jak lubisz – dzięki nam każdego dnia przyrządzisz doskonałą kawę i to w zaledwie kilka chwil. Ekspresy automatyczne Sencor wyróżnia elegancki design, funkcjonalność oraz świetna znajomość Twoich potrzeb. Za sprawą proponowanych rozwiązań uprzyjemniamy codzienność. Masz ochotę na espresso? Chcesz uraczyć gości cappuccino z idealnie puszystą pianką? A może marzysz o lekkim jak chmurka latte? Wystarczy jeden przycisk i gotowe.
 
Automatyczne ekspresy do kawy – wygodnie, szybko, rozkosznie!
Nie daj się długo przekonywać. Wiemy, że pyszna, idealnie zaparzona kawa to obowiązkowy element Twojego planu dnia. Proponujemy w pełni automatyczne ekspresy do kawy z możliwością ustawienia intensywności smaku oraz dodania pożądanej ilości mleka. Łatwe w użyciu za sprawą ekranu LED z przyciskami dotykowymi pozwolą na przyrządzanie nie tylko espresso, ale także cappuccino oraz latte – w zaledwie chwilę, za to z efektem “wow”. Ekspres automatyczny Sencor to świetna opcja dla kawoszy, którzy cenią oszczędność czasu, wygodę i nowoczesny design!

Ekspresy automatyczne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Wyświetlacz
Pojemność zbiornika wody
Ciśnienie

Funkcja ciepła woda

Rurka do spieniania

Podgrzewane filiżanek

Młynek do kawy

Pojemność zbiornika wody

FAST.ImportedParam.PocetStupnuMleti

FAST.ImportedParam.SparovaciJednotka

Smart

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj