Wróć do Ekspresy do kawy

Ekspresy automatyczne

Czym byłby poranek bez filiżanki dobrej kawy? Bez względu na to czy jest to ristretto, espresso czy cappuccino. A teraz wyobraź sobie, że masz swoją własną kawiarnię w domu. Masz ochotę na kawę? Po prostu wciśnij przycisk i gotowe! Łatwo, szybko i pysznie.

Gorąca, aromatyczna, dokładnie taka, jak lubisz – dzięki nam każdego dnia przyrządzisz doskonałą kawę i to w zaledwie kilka chwil. Ekspresy automatyczne Sencor wyróżnia elegancki design, funkcjonalność oraz świetna znajomość Twoich potrzeb. Za sprawą proponowanych rozwiązań uprzyjemniamy codzienność. Masz ochotę na espresso? Chcesz uraczyć gości cappuccino z idealnie puszystą pianką? A może marzysz o lekkim jak chmurka latte? Wystarczy jeden przycisk i gotowe.
 
Automatyczne ekspresy do kawy – wygodnie, szybko, rozkosznie!
Nie daj się długo przekonywać. Wiemy, że pyszna, idealnie zaparzona kawa to obowiązkowy element Twojego planu dnia. Proponujemy w pełni automatyczne ekspresy do kawy z możliwością ustawienia intensywności smaku oraz dodania pożądanej ilości mleka. Łatwe w użyciu za sprawą ekranu LED z przyciskami dotykowymi pozwolą na przyrządzanie nie tylko espresso, ale także cappuccino oraz latte – w zaledwie chwilę, za to z efektem “wow”. Ekspres automatyczny Sencor to świetna opcja dla kawoszy, którzy cenią oszczędność czasu, wygodę i nowoczesny design!

Ekspresy automatyczne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Wyświetlacz
Pojemność zbiornika wody
Ciśnienie

Funkcja ciepła woda

Rurka do spieniania

Podgrzewane filiżanek

Młynek do kawy

Pojemność zbiornika wody

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj