Wróć do Chłodzenie żywności

Lodówki turystyczne

Lodówki turystyczne Sencor to idealny towarzysz bliższych i dalszych podróży. Funkcja chłodzenia i podgrzewania gwarantuje, że napoje i produkty spożywcze zawsze przechowywane są w idealnych warunkach.

Lodówki turystyczne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Pojemność lodówki

Klasa emisji hałasu

Roczne zużycie energii

Pokaż wyniki
Lodówka turystyczna
SCM 4233BL
Lodówka turystyczna
Lodówka z zamkniętym wiekiem mieści dziewięć butelek PET o pojemności 1,5 l lub pięć butelek PET o pojemności 2 l. Chłodzi do 16-18 °C poniżej temperatury otoczenia
Lodówka turystyczna
SCM 3224BL-EUE3
Lodówka turystyczna
Lodówka z zamkniętym wiekiem mieści sześć butelek PET o pojemności 1,5 l lub pięć butelek PET o pojemności 2 l. Chłodzi do 16-18 °C poniżej temperatury otoczenia.
Lodówka turystyczna
SCM 2224BL-EUE3
Lodówka turystyczna
Lodówka z zamkniętym wiekiem mieści sześć butelek PET o pojemności 1,5 l lub pięć butelek PET o pojemności 2 l. Chłodzi do 16-18 °C poniżej temperatury otoczenia.
Lodówka samochodowa
SCM 2130
Lodówka samochodowa
Jestem lodówką samochodową o wysokiej mocy i pojemności 30l, umiem również ogrzewać. Przeżyjemy razem wspaniałe chwile przy każdej pogodzie, w jakiejkolwiek podróży, podczas odpoczynku przy łowieniu ryb, grillowania, na urlopie pod namiotem, imprez w letnich gorących dniach, jak również podczas wielu innych okazji, przy których nie może brakować lodówki samochodowej o dużej pojemności.
Lodówka samochodowa
SCM 1122
Lodówka samochodowa
Jestem skutecznie pracującą lodówką samochodową o pojemności 22l. Wszędzie w podróżach i w domku letniskowym, pod namiotem lub nad wodą, postaram się o Twój posiłek lub napoje, utrzymując je w przyjemnym chłodzie. Jako źródło energii potrzebuję 12V gniazdko samochodowe. 
 
Anuluj
porównujesz -
Porównaj