Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Klimatyzatory przenośne

Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych systemów chłodzenia pomieszczeń, sprawdzą się rozwiązania proponowane przez Sencor. 

Przenośne klimatyzatory Sencor to wygodne rozwiązanie kiedy potrzebujesz szybkiego i skutecznego rozwiązania bez konieczności inwestowania w drogie instalacje. Idealne do pomieszczeń, których nie można modyfikować. 
Kompaktowe, niewielkie, ale bardzo funkcjonalne, pokojowe klimatyzatory przenośne przyczynią się do poprawy warunków termalnych panujących w każdym domowym wnętrzu. To świetna alternatywa dla instalacji, które wymagają znacznie więcej nakładów finansowych związanych z modyfikacją budynku. Proponowane przez nas urządzenia sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie wprowadzenie zmian jest po prostu niemożliwe. Dotyczy to m.in. lokali użytkowych, wynajmowanych mieszkań, obiektów tymczasowych oraz starszych budynków.

Przenośny klimatyzator pokojowy - Twój nowy sposób na optymalną temperaturę w domu
Dlaczego jeszcze warto rozważyć zakup takiego urządzenia? Do zalet, prócz kompaktowych wymiarów, możliwości przeniesienia w dowolne miejsce i braku konieczności przeprowadzania kosztownych remontów, zaliczyć należy wydajną pracę w kilku różnych trybach. Wybrane modele znakomicie sprawdzają się nie tylko do schładzania pokojów, ale także osuszania powietrza czy wentylacji. Dodatkowe funkcje, takie jak tryb uśpienia, automatyczne dopasowywanie temperatury do warunków czy timer, umożliwiają pełne dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Dodatkowo, przenośne klimatyzatory domowe Sencor zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać użytkownikom samodzielną konserwację urządzeń bez konieczności korzystania ze specjalistycznej pomocy serwisowej.

Sencor – nowoczesne klimatyzatory pokojowe
Udowadniamy, że można zadbać o komfort termiczny w budynku bez planowania kosztownych remontów. Wystarczy zdecydować się na kompaktowe, przenośne urządzenie, które doskonale schładza i odwilża domowe przestrzenie, zapewniając idealne warunki do przebywania w pokojach. Klimatyzatory, które proponujemy, dostępne są w kilku modelach do wyboru. Dzięki nowoczesnym funkcjom spełnią oczekiwania każdego, kto marzy o chłodnym, świeżym powietrzu w swoim domu.

Klimatyzatory przenośne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Wydajność chłodzenia

Dotyczy przestrzeni

Przenośny

Pobór mocy chłodzenia

Chłodziwo

Objętość przepływającego powietrza

Z aplikacją

Pokaż wyniki
Klimatyzator przenośny Wi-Fi Iceberg
SAC MT1603C
Klimatyzator przenośny Wi-Fi Iceberg
Ten przenośny klimatyzator jest doskonale przygotowany na codzienną walkę z letnim upałem. Ma nadmiar mocy. Na najwyższej mocy oferuje nawet 16 000 BTU/h. Nawet przy średniej i niskiej prędkości zapewnia wystarczającą moc chłodzenia przy rozsądnym zużyciu i niższym poziomie hałasu. Co w przypadku, kiedy nie ma potrzeby chłodzenia? Może również osuszać lub zastąpić mocny wentylator. 
Klimatyzator mobilny
SAC MT9078CH
Klimatyzator mobilny
Sencor klimatyzator mobilny SAC MT9078CH Wi-Fi AllSeasons może oferować swoje usługi przez cały rok.
Klimatyzator przenośny
SAC MT1411C
Klimatyzator przenośny
Klimatyzator przenośny odpowiedni przede wszystkim do natychmiastowego rozwiązania wymagań dot. klimatyzacji bez uciążliwej i finansowo kosztownej instalacji
Klimatyzator przenośny
SAC MT123XC
SAC MT123XC
Klimatyzator przenośny
Moc chłodzenia 12 000 Btu/h, Maks. wielkość pomieszczenia: 47 m2 / 122 m3 (wysokość stropu 2,6 m).
 
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
SAC MT124xC
SAC MT124xC
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
12 000 BTU/h, Zalecana powierzchnia pomieszczenia: 42-47 m2, Zalecana powierzchnia pomieszczenia: 109-122 m3, Kompletny zestaw od odprowadzania ciepłego powietrza i uszczelnienia okien.
Klimatyzator przenośny
SAC MT902xc
SAC MT902xc
Klimatyzator przenośny
Maks. wielkość pomieszczenia: 35 m2 / 91 m3 (wysokość stropu 2,6 m)
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
SAC MT903xC
SAC MT903xC
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
9 000 BTU/h, Zalecana powierzchnia pomieszczenia: 31-35 m2, Zalecana powierzchnia pomieszczenia: 80-91 m3, Kompletny zestaw od odprowadzania ciepłego powietrza i uszczelnienia okien.
Klimatyzator przenośny
SAC MT7020C
Klimatyzator przenośny
Maks. wielkość pomieszczenia: 26 m2 / 67 m3 (wysokość stropu 2,6 m)
Klimatyzator przenośny
SAC MT9013C
Klimatyzator przenośny
Moc chłodnicza 9 000 BTU, 4 tryby robocze / 3 poziomy prędkości, pilot zdalnego sterowania z funkcjami Short Cut i timerem
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
SAC MT7048C
Klimatyzator przenośny Wi-Fi
Mamy dla Państwa pomocnika do zwalczania upału i wysokich temperatur – klimatyzator przenośny Sencor SAC MT7048C Wi-Fi. Moc 7 000 BTU/h wraz z wydajnością energetycznej klasy A pozwala na łatwe i sprawne ochłodzenie mniejszego biura, pokoju lub na przykład sypialni. 
Anuluj
porównujesz -
Porównaj