Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Klimatyzatory przenośne

Wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zastosowania standardowych systemów chłodzenia pomieszczeń, sprawdzą się rozwiązania proponowane przez Sencor. 

Przenośne klimatyzatory Sencor to wygodne rozwiązanie kiedy potrzebujesz szybkiego i skutecznego rozwiązania bez konieczności inwestowania w drogie instalacje. Idealne do pomieszczeń, których nie można modyfikować. 
Kompaktowe, niewielkie, ale bardzo funkcjonalne, pokojowe klimatyzatory przenośne przyczynią się do poprawy warunków termalnych panujących w każdym domowym wnętrzu. To świetna alternatywa dla instalacji, które wymagają znacznie więcej nakładów finansowych związanych z modyfikacją budynku. Proponowane przez nas urządzenia sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie wprowadzenie zmian jest po prostu niemożliwe. Dotyczy to m.in. lokali użytkowych, wynajmowanych mieszkań, obiektów tymczasowych oraz starszych budynków.

Przenośny klimatyzator pokojowy - Twój nowy sposób na optymalną temperaturę w domu
Dlaczego jeszcze warto rozważyć zakup takiego urządzenia? Do zalet, prócz kompaktowych wymiarów, możliwości przeniesienia w dowolne miejsce i braku konieczności przeprowadzania kosztownych remontów, zaliczyć należy wydajną pracę w kilku różnych trybach. Wybrane modele znakomicie sprawdzają się nie tylko do schładzania pokojów, ale także osuszania powietrza czy wentylacji. Dodatkowe funkcje, takie jak tryb uśpienia, automatyczne dopasowywanie temperatury do warunków czy timer, umożliwiają pełne dostosowanie urządzenia do własnych potrzeb. Dodatkowo, przenośne klimatyzatory domowe Sencor zostały zaprojektowane w taki sposób, aby umożliwiać użytkownikom samodzielną konserwację urządzeń bez konieczności korzystania ze specjalistycznej pomocy serwisowej.

Sencor – nowoczesne klimatyzatory pokojowe
Udowadniamy, że można zadbać o komfort termiczny w budynku bez planowania kosztownych remontów. Wystarczy zdecydować się na kompaktowe, przenośne urządzenie, które doskonale schładza i odwilża domowe przestrzenie, zapewniając idealne warunki do przebywania w pokojach. Klimatyzatory, które proponujemy, dostępne są w kilku modelach do wyboru. Dzięki nowoczesnym funkcjom spełnią oczekiwania każdego, kto marzy o chłodnym, świeżym powietrzu w swoim domu.

Klimatyzatory przenośne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Klasa energetyczna

Wydajność chłodzenia

Dotyczy przestrzeni

Przenośny

Pobór mocy chłodzenia

Chłodziwo

Objętość przepływającego powietrza

Z aplikacją

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj