SFR 3220WH Frytownica beztłuszczowa

  • Moc: 1 500 W
  • Pojemność kosza frytownicy: 2,6 l
  • Szybkie nagrzanie w 3 minuty
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 199,90 zł
249,90 zł
Gdzie kupić
Smażenie nie musi już więcej ociekać tłuszczem i był niezdrowe. Wystarczy odpowiednie urządzenie, by smażyć i gotować alternatywnie- nie używając w tym celu ani grama tłuszczu. Można tak smażyć zarówno frytki i inne dania z ziemniaków, ale też warzywa czy ryby, a to dzięki frytkownicy Sencor SFR 3220WH. Urządzenie posiada wyjmowany kosz do smażenia o pojemności 2,6 l i można w niej smażyć oraz gotować w zakresie temperatur 80- 200 stopni Celsjusza.

WYDAJNOŚĆ ORAZ DESIGN
Pojemność 2,6 l pozwala przyrządzić jednorazowo nawet 400 g pysznego jedzenia. We frytkownicy zrobisz nie tylko ziemniaki, ale także mięso, warzywa, ryby- codziennie możesz wymyślać coś nowego na urozmaicone obiady dla całej rodziny. Kompaktowe rozmiary oraz ciekawy, nowoczesny design sprawiają, iż to wielofunkcyjne urządzenia pasować będzie do każdej kuchni.

POMYSŁ NA SZYBKI OBIAD
Nikt z nas nie przepada za wielogodzinnym staniem nad garnkami. Sencor doskonale to rozumie, dlatego stworzył urządzenie, które nagrzewa się już w 3 minuty i pozwala w szybki sposób robić pyszne potrawy. Czas, gdy urządzenie działa w pełni automatycznie możesz poświęcić na rozmowę z kimś bliskim lub na zabawę z dzieckiem. Sygnał dźwiękowy da Ci znać, iż jedzenie jest już gotowe do podania.

BEZ NIECHCIANYCH ZAPACHÓW
Gotuj w pełni bezzapachowo- umożliwia to wmontowany filtr służący eliminacji niechcianych zapachów.
BEZPIECZEŃSTWO
Sencor dba o bezpieczeństwo używania swoich produktów, tak jest także w przypadku tej frytkownicy. Posiada ona zamek zabezpieczający, który chroni przed przypadkowym podniesieniem kosza. Urządzenie wyłącza się automatycznie, posiada także nienagrzewającą się powierzchnię zewnętrzną.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 1500 W.
  • Pojemność: 2,6 litra
  • Poziom hałasu: 60 dB
  • Rozmiar: 260 x 310 x 315 mm
  • Waga: 3,8 kg
Frytownice beztłuszczowe

Opis techniczny

Objętość kosza frytownicy 2,6 kg
Nadaje się do mycia w zmywarce Nie
Wyświetlacz Nie
Licznik czasu Tak
Moc (W) 1 500 W
Wysokość (cm) 26 cm
Szerokość (cm) 31 cm
Głębokość (cm) 31,5 cm
Kolor Biały
Waga 3,8 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj