Wróć do Frytownice beztłuszczowe

SFR 6200SS Frytownica

  • Objętość 1,5 l / 600 g frytek
  • Pokrywa z wziernikiem do kontroli przyrządzania jedzenia
  • Ustawiany termostat od 130 °C do 190 °C
  • Pobór mocy 900 W
179,90 zł
Gdzie kupić

Wysokiej jakości frytownica z korpusem ze stali nierdzewnej może być teraz Twoja. Urządzenie pozwala na przygotowanie jednorazowo aż 600 g jedzenia- nie tylko frytek, ale i cebulowych krążków czy innych rarytasów, na jakie akurat masz ochotę. Łatwe smażenie to także możliwość odpowiedniej regulacji temperatury w zakresie 130-190 stopni Celsjusza. 

Wysokiej jakości frytownica
Ciesz się ulubionymi przysmakami, kiedy tylko masz na nie ochotę- a wszystko dzięki frytownicy SFR 6200SS. Nalej do niej dobrej jakości oleju i włóż to, co najbardziej lubisz- frytki, cebulowe krążki, pączki, a nawet soczysty stek czy langustynki- szeroki wachlarz zastosować czyni to urządzenie bardzo przydatnym i uniwersalnym.

Ustawiaj temperaturę
To od Ciebie zależy w jakiej temperaturze usmażysz swoje danie- nie możesz tego zrobić na zwykłej patelni, a frytkownica Sencor daje Ci taką możliwość. Temperaturę smażenie dobierać nalezy do danego typu dania, jego ilości czy delikatności. Termostat tej frytownicy ustawiać można w zakresie temperatur 130- 190 stopni Celsjusza.

Wysokiej jakości korpus ze stali nierdzewnej
Urządzenia kuchenne nie muszą być jedynie praktyczne, ale mogą być także gustowne, czego przykładem jest ten model frytownicy. Kompaktowa i elegancka konstrukcja została zamknięta w korpusie ze stali nierdzewnej, która tworzy wykończenie łatwe w czyszczeniu i wytrzymałe. Frytownica niewiele warzy, a jej gabaryty są dość małe, dlatego zmieści się na każdym kuchennym blacie i w kuchennej szafce.

Kwestia bezpieczeństwa
Tam, gdzie mamy styczność z maksymalnie rozgrzanym olejem, tam wymogi bezpieczeństwa wzrastają. Sencor zatroszczył się o to w 100%. Frytownica posiada szklane okienko w swojej pokrywie, dzięki któremu możesz mieć stały nadzór nad procesem smażenia, a jednocześnie nic nie pryska i nie ma możliwości się poparzyć. Uchwyty zamontowane w urządzeniu są izolowane termicznie, nie nagrzewają się. Całe urządzenie posiada zabezpieczenie przed niekontrolowanym przegrzaniem. 

Patelnia
Frytownicy używać możesz jako standardowego urządzenia do smażenia frytek, ale i jako patelni. Pojemność patelni/ kosza to aż 1,5 l, co pozwala na przygotowanie nawet 600 g frytek, smażonych kulek ziemniaczanych czy krążków z cebuli. 

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 1800 W.

  • Długość przewodu zasilającego: 1 m

  • Wymiary: (wysokość × szerokość × głębokość) 210 × 270 × 220 mm

  • Waga: 1,9 kg

 

Frytownice beztłuszczowe

Opis techniczny

Powierzchnia pojemnika Nieprzywierająca
Moc (W) 900 W
Wysokość (cm) 21 cm
Szerokość (cm) 27 cm
Głębokość (cm) 22 cm
Waga 1,9 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj