SRM 0650SS Wielofunkcyjny garnek do gotowania ryżu

  • 5 specjalnych trybów gotowania
  • W wyposażeniu dwa naczynia do gotowania na parze 
  • Pojemność 0,6 l (do przygotowania 450 g ryżu)
159,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Szukasz urządzenia, które pomoże Ci w prosty i praktyczny sposób przygotować smaczne i zdrowe posiłki? Z myślą o tym powstał stworzony przez markę Sencor garnek SRM 0650SS, którzy działa aż w 5 różnych trybach. Pozwala to na przygotowanie sycących śniadań, obiadów czy kolacji za pomocą tylko jednego urządzenia. To bardzo wygodne, dlatego garnek ten to świetnie rozwiązanie do każdej dobrze wyposażonej kuchni. Przygotujesz w nim nie tylko ryż, ale nawet dżemy, co czyni go urządzeniem bardzo wielofunkcyjnym.

5 PROGRAMÓW DZIAŁANIA
Garnek marki Sencor pracuje aż w 5 trybach, do których dobierana jest odpowiednia temperatura, czas gotowania oraz ciśnienie. Urządzenie to pozwala na wybór następujących programów:
- ryż (do gotowania każdego rodzaju ryżu),
- owsianka,
- ziarna (do gotowania roślin strączkowych),
- steam (do gotowania na parze (np. warzywa),
- slow cook (powolne gotowanie, idealne chociażby do robienia domowych dżemów). 

DOPRAW RYŻ JAK CHCESZ
Co powiesz na doprawianie ryżu według swoich preferencji smakowych? Nie rób tego jedynie solą, ale użyj anyżu, goździków, cynamonu, curry, suszonych warzyw lub owoców- baw się smakiem. To rządzenie idealnie nadaje się do wszelakich eksperymentów ze smakiem. Ryż w garnku gotuje się przy użyciu pary, co sprawia, iż zachowuje on 100% i smaku, i aromatu. 

ILOŚĆ RYŻU
Sencor SRM 0650SS pozwala jednorazowo ugotować 450 g ryżu przy użyciu 0,6 l wody. Ścianka naczynia o grubości 1,5 mm sprawia, iż ryż gotowany jest bardzo równomiernie, nie przypala się ani się nie skleja. Naczynie można bardzo łatwo myć. Gotowy ryż pozostaje ciepły nawet przez 12 godzin, a to za sprawą praktycznej funkcji Keep Warm. 

PROSTE PRZECHOWYWANIE
Gdy nie używasz garnka, możesz go łatwo przechować, a to dzięki temu, iż kabel zasilający można owinąć wokół podstawy naczynia. Urządzenie zajmie niewiele miejsca, gdyż ma kompaktowe wymiary i będzie czekało na ponowne użycie. Sencor zadbał też o to, by dołączyć do niego niezbędne i wygodne akcesoria- 2 miski do gotowania na parze oraz 2 praktyczne miarki.

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 350 W.

  • Pojemność: 0,6 litra

  • Wymiary: 200 × 190 × 190 mm

  • Waga: 1,4 kg

Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Tworzywo sztuczne
Powierzchnia wewnętrzna Teflon
Średnica 19 cm
Pojemność 0,6 l
Kolor Srebrny
Wysokość (cm) 20 cm
Szerokość (cm) 19 cm
Głębokość (cm) 19 cm

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj