SRM 3150SS Wielofunkcyjny garnek do gotowania ryżu

  • Wyświetlacz cyfrowy
  • 11 specjalnych funkcji gotowania 
  • Timer 24-godzinny
Produkty w archiwum
niedostępne
Idealne naczynie do gotowania każdego rodzaju ryżu to garnek Sencor SRM 3150SS. Spełnia oczekiwania wszystkich, którzy lubią przygotowywać potrawy z ryżu- z tego białego, najpopularniejszego jak i z tego najbardziej wyselekcjonowanego- np. ryżu do sushi. Jednorazowo można ugotować nawet 1200 g ryżu- idealnie na obiad dla większej rodziny. Garnek posiada aż 11 różnych programów, a po zakończeniu gotowania automatycznie przełącza się na tryb utrzymywania ciepła- dzięki temu ryż ma odpowiednią temperaturę nawet do 6 godzin.

GOTUJ RYŻ WEDŁUG SWOICH PREFERENCJI
11 programów pozwala gotować ryż dokładnie tak, jak tego chcemy. W łatwy sposób można dostosować smak ryżu do swoich kubków smakowych- można dodać do niego ulubione przyprawy, zioła lub suszone warzywa. Mało osób wie, iż ryż smakuje wyśmienicie nie tylko gotowany w tradycyjny sposób, ale i z dodatkiem curry, goździków, anyżu, cynamonu, suszonych jabłek, a nawet pomarańczy. 

WYGODNE NACZYNIE
Sencor zaprojektował ten garnek tak, by był w pełni praktyczny - wpływa na to na pewno cyfrowy wyświetlacz czy 24 godzinny timer. W każdej chwili możesz podejrzeć na wyświetlaczu proces gotowania i mieć nad nim kontrolę. 
1,2 kg ryżu gotuje się w 1,5 l wody. Ryż jest gotowany równomiernie, a specjalna powłoka naczynia sprawia, że nie przywiera on do naczynia, ani się nie przypala. Nie będziesz mieć także problemu z posklejanym ryżem- będzie on idealnie sypki i gotowy do serwowania.

ZDROWIE
Garnek wykorzystuje parę do gotowania ryżu, a każdy wie, że gotowane na parze dania zachowują swój smak i aromat, a co najważniejsze- zachowują 100% składników odżywczych i witamin.

FUNKCJA KEEP WARM
Po ugotowaniu ryżu pozostaje on ciepły nawet do 6 godzin.

BEZPIECZEŃSTWO
Sencor dba o Twoje bezpieczeństwo, dlatego też garnek chroniony jest przed przegrzaniem, a antypoślizgowe nóżki zabezpieczają go przed osunięciem się z kuchennego blatu.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 1000 W.
  • Pojemność: 2,8 litra
  • Rozmiar: 270 x 290 x 250 mm
  • Waga: 2,8 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 1,5 l
Kolor Stal nierdzewna
Wysokość (cm) 25 cm
Szerokość (cm) 27 cm
Głębokość (cm) 29 cm
Waga 2 800 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj