Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Ogrzewacze powietrza

Chcesz zaopatrzyć dom w dodatkowe źródło ciepła? A może potrzebujesz alternatywy dla innych urządzeń grzewczych? Sprawdź nasze rozwiązania - ergonomiczne, ekologiczne, a do tego zaprojektowane z myślą o tym, aby pasowały do wnętrz także pod względem wizualnym. Znajdziesz tu idealny podgrzewacz powietrza do pokoju, sypialni, salonu, kuchni i każdej innej domowej przestrzeni, w której brakuje ciepła - nawet łazienki!
Przytulny dom w kilka chwil 
Czym jest termowentylator, czyli inaczej ogrzewacz powietrza? To urządzenie elektryczne, które dzięki sprytnym rozwiązaniom może stać się dodatkowym źródłem ciepła w pokoju. Sporą zaletą termowentylatorów są kompaktowe wymiary, które ułatwiają ustawienie sprzętu: nie zajmują wiele miejsca, a przy tym wszystkim prezentują się estetycznie. Proponowane przez nas urządzenia zupełnie nie przypominają klasycznych wentylatorów - topornych, hałaśliwych i nieustawnych. Będą świetnie współgrać z pozostałymi elementami
wyposażenia. Niektóre termowentylatory elektryczne wyglądają wręcz jak designerskie dodatki do wnętrz.
Wybrane modele są warte uwagi ze względu na inteligentny system sterowania. Niektóre z nich można kontrolować przy pomocy dotykowego wyświetlacza LED. Inne nie wymagają nawet Twojej ingerencji. Wystarczy aplikacja oraz dostęp do internetu, aby w kilka chwil ustawić pożądaną temperaturę i zadbać o ciepłe powietrze w pokoju - nawet podczas przebywania w pracy czy na zakupach. Powrót do już ogrzanego domu? To jak najbardziej możliwe!
Elektryczne ogrzewacze powietrza w Twoim domu
Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie modelami. Znajdziesz tu nowoczesny, elektryczny ogrzewacz powietrza do pokoju w kilku wymiarach oraz z różnym poborem mocy. Wybrane urządzenia nadają się do montażu w ścianie, co czyni je jeszcze ciekawszym rozwiązaniem. Prócz tego warto zwrócić uwagę na możliwość sterowania elektrycznym wentylatorem przy użyciu aplikacji internetowej, a także sprawdzić, czy sprzęt posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Zainteresowany? W takim razie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Niech w pokoju zapanuje przyjemna atmosfera, bez względu na temperaturę na zewnątrz!
 

Ogrzewacze powietrza

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Maksymalny pobór mocy

Stopnie ustawień

Wentylator

Montaż na ścianie

Z aplikacją

Pokaż wyniki
Szklany inteligentny grzejnik konwektorowy WiFi
SCF 474x
SCF 474x
Szklany inteligentny grzejnik konwektorowy WiFi
Przedstawiamy Państwu szklany grzejnik konwektorowy serii SCF 474x marki Sencor, który z łatwością zabezpieczy dostateczną ilość ciepła w każdym pomieszczeniu, w którym zostanie umieszczony. W pokoju gościnnym ocenią Państwo jego elegancję i stylowe wzornictwo do wewnątrz zakrzywionych płyt z wysokiej jakości hartowanego szkła, w sypialni natomiast kompaktowe wymiary oraz tryb ECO, który nie będzie przeszkadzał podczas snu. 
Cyfrowy ogrzewacz
SCF 3200WH
Cyfrowy ogrzewacz
Zapewnia cichą i wygodną obsługę, urządzenie mobilne, 2 poziomy ustawienia mocy – 750/1500 W.
 
Grzejnik
scf-210x
scf-210x
Grzejnik
Urządzenie mobilne, 3 poziomy ustawienia mocy – 750/1250/2000 W, płynnie regulowany termostat
Grzejnik
SCF 2001
Grzejnik
Grzejnik z wbudowanym wentylatorem dla szybkiego ogrzania pomieszczenia. Regulowany termostat z 3 stopniami mocy 750/1250/2000 W.
Grzejnik
SCF 2003
Grzejnik
Grzejnik z płynnie regulowanym termostatem, ochrona przed przegrzaniem, 3 poziomy regulacji mocy - 750/1250/2000 W
Anuluj
porównujesz -
Porównaj