Wróć do Klimatyzacja, ogrzewanie i oczyszczanie powietrza

Ogrzewacze powietrza

Termowentylatory są popularne ze względu na przystępną cenę i wydajność.

Sencor oferuje przenośne termowentylatory (np. na werandę) oraz do użytku domowego. Wybierz najlepszy model dla siebie.

 


Chcesz zaopatrzyć dom w dodatkowe źródło ciepła? A może potrzebujesz alternatywy dla innych urządzeń grzewczych? Sprawdź nasze rozwiązania - ergonomiczne, ekologiczne, a do tego zaprojektowane z myślą o tym, aby pasowały do wnętrz także pod względem wizualnym. Znajdziesz tu idealny podgrzewacz powietrza do pokoju, sypialni, salonu, kuchni i każdej innej domowej przestrzeni, w której brakuje ciepła - nawet łazienki!

Przytulny dom w kilka chwil
Czym jest termowentylator, czyli inaczej ogrzewacz powietrza? To urządzenie elektryczne, które dzięki sprytnym rozwiązaniom może stać się dodatkowym źródłem ciepła w pokoju. Sporą zaletą termowentylatorów są kompaktowe wymiary, które ułatwiają ustawienie sprzętu: nie zajmują wiele miejsca, a przy tym wszystkim prezentują się estetycznie. Proponowane przez nas urządzenia zupełnie nie przypominają klasycznych wentylatorów - topornych, hałaśliwych i nieustawnych. Będą świetnie współgrać z pozostałymi elementami wyposażenia. Niektóre termowentylatory elektryczne wyglądają wręcz jak designerskie dodatki do wnętrz. Wybrane modele są warte uwagi ze względu na inteligentny system sterowania. Niektóre z nich można kontrolować przy pomocy dotykowego wyświetlacza LED. Inne nie wymagają nawet Twojej ingerencji. Wystarczy aplikacja oraz dostęp do internetu, aby w kilka chwil ustawić pożądaną temperaturę i zadbać o ciepłe powietrze w pokoju - nawet podczas przebywania w pracy czy na zakupach. Powrót do już ogrzanego domu? To jak najbardziej możliwe!

Elektryczne ogrzewacze powietrza w Twoim domu
Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi w ofercie modelami. Znajdziesz tu nowoczesny, elektryczny ogrzewacz powietrza do pokoju w kilku wymiarach oraz z różnym poborem mocy. Wybrane urządzenia nadają się do montażu w ścianie, co czyni je jeszcze ciekawszym rozwiązaniem. Prócz tego warto zwrócić uwagę na możliwość sterowania elektrycznym wentylatorem przy użyciu aplikacji internetowej, a także sprawdzić, czy sprzęt posiada zabezpieczenie przed przegrzaniem. Zainteresowany? W takim razie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi produktami. Niech w pokoju zapanuje przyjemna atmosfera, bez względu na temperaturę na zewnątrz!

Ogrzewacze powietrza

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Maksymalny pobór mocy

Stopnie ustawień

Wentylator

Montaż na ścianie

Z aplikacją

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj