Wróć do Roboty kuchenne

Roboty planetarne

Uwielbiasz piec, robić ciasta i inne słodkości? Szukasz uniwersalnego towarzysza swoich weekendowych projektów? A może potrzebujesz pomocy w swoich okazjonalnych kuchennych eksperymentach? Sencor ma robota kuchennego dla Ciebie.

Czy wiesz, że planowanie posiłków ze żmudnego obowiązku może przeobrazić się w zajmującą rozrywkę? Wie to każdy, kto zdecydował się na zakup robota planetarnego. To sprytnie zaprojektowane urządzenie potrafi z ogromną precyzją wyrobić ciasto na domowy chleb, ubić puszyste białko, wymieszać produkty na naleśniki lub domowy makaron... co tylko zechcesz! Trudno wskazać bardziej uniwersalne rozwiązanie, które w takim stopniu ułatwiałoby przyrządzanie zarówno codziennych posiłków, jak i wykwintnych dań na uroczystą okazję.

Gotowanie i pieczenie jeszcze nigdy nie było tak przyjemne
Roboty planetarne to wszechstronne urządzenia kuchenne, które potrafią ugniatać, mieszać, mielić, miksować, trzeć, szatkować, kroić i ubijać z niezwykłą szybkością oraz dokładnością. Zawdzięczają to zastosowaniu nowoczesnego systemu obrotowej misy roboczej. Sercem jest tu mocny silnik, który wprawia dołączone końcówki w ruch w taki sposób, aby obracały się nie tylko wokół własnej osi, ale także wokół samej misy. W ten sposób uzyskano jeszcze wydajniejszą pracę mieszadeł, ostrzy oraz ubijaczek. To, co brzmi dość skomplikowanie, daje konkretne, jasne do określenia rezultaty. Planetarne działanie robota przekłada się na perfekcyjne łączenie wszystkich składników, które wrzucasz do miski. Idealne wyrobienie ciasto na wypieki nie będzie już sprawiać takiego problemu, jak kiedyś. Domowy makaron okaże się doskonały, a samodzielnie przygotowane mięso na hamburgery puszyste jak nigdy dotąd. Bez wysiłku, szybko, dokładnie i z ogromnym poczuciem satysfakcji.

Roboty planetarne Sencor – niezbędnik w Twojej kuchni
Zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszymi propozycjami. Roboty planetarne Sencor to wszechstronne urządzenia, które znajdą zastosowanie w każdej kuchni. Uzupełnione o liczne akcesoria nie tylko ułatwią i przyspieszą, ale przede wszystkim uprzyjemnią codzienne planowanie posiłków dla całej rodziny. Znajdź model idealny i zaproś go do swojej kuchni, abyście razem mogli tworzyć wyłącznie same smakołyki!

Roboty planetarne

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Pojemność miski (ciasta):

Materiał pojemnika

Siekanie / krojenie

Młynek do mięsa

Wyświetlacz
Liczba prędkości (stopni)

Pojemność miski

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj