Sencor.Product.Detail.Pcs
Do pobrania

SEP 710BT BK Słuchawki bezprzewodowe z mikrofonem

  • Fajne, unikalne wzornictwo
  • Do 30 godzin odtwarzania muzyki 
  • Najnowsza wersja Bluetooth 5.0
114,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Tak właśnie brzmią przetworniki 40 mm

Słuchawki Sencor SEP 710BT zapewniają wspaniałe wrażenia dźwiękowe i odtwarzają Twoje ulubione utwory w żywych szczegółach. Przygotuj się na wyraziste basy, czyste tony średnie i realistyczne tony wysokie. Wszystko to w doskonałej synchronizacji danych z zerowymi opóźnieniami dzięki nowoczesnej technologii Bluetooth 5.0.

Wszechstronne. Wzornicze.

Słuchawki bezprzewodowe Sencor SEP 710BT cechują się niesamowicie bogatą łącznością, dzięki czemu możesz je sparować niezawodnie i błyskawicznie z każdym urządzeniem. Mogą dotrzymać Ci towarzystwa w biurze, podczas uprawiania sportu na boisku, w domu podczas wieczorów filmowych i tak dalej. Nie znają niemal żadnych ograniczeń, a jeżeli zabierzesz je na zewnątrz, ich wzornictwo z pewnością zachwyci otoczenie.

Idealnie pasują do każdego użytkownika

Słuchawki Sencor SEP 710BT Bluetooth sprawią, że poczujesz się swobodnie. Niezwykle wygodne nauszniki z komfortową wyściółką i ergonomiczny mostek na głowę zapewniają odpowiednie tło w każdej chwili. Intensywne granie, spacer na łonie natury czy oderwanie się od codziennych stereotypów związanych z pracą? Słuchawki Sencor SEP 710BT z pewnością chwycą Cię za serce. W opakowaniu otrzymamy między innymi etui ochronne oraz kabel Jack (do klasycznego odsłuchu przewodowego).

Wystarczy jedno stuknięcie...

I możesz od razu przejść do następnego utworu lub odebrać połączenie przychodzące. Tak, słuchawki Sencor SEP 710BT mają zintegrowane mikrofony, więc strumieniowanie i rozmowy telefoniczne bez użycia rąk są ich domeną. Do tego będziesz cieszyć się wszystkimi aktywnościami przez niezwykle długi czas - bateria wytrzymuje do 30 godzin na jednym ładowaniu i możesz w każdej chwili szybko ją doładować. Micro-USB umożliwia pełne naładowanie w zaledwie 3 godziny.
Słuchawki i mikrofony

Opis techniczny

Wyłącznik Tak
Podłącz Bluetooth
Mikrofon Tak
Bezprzewodowe
Typ konstrukcji Zamknięte
Bluetooth version 5.0
Transmisja sygnału BLUETOOTH
Regulacja głośności Tak
Impedancja 32 Ohm
Czułość 99 dB
Zakres częstotliwości 20 HZ - 20 KHZ
Number of drivers 1
Średnica głośnika 40 mm
Zakres sygnału 10 m
Typ kontroli Przycisk
Kontrola gracza Tak
Call control Tak
Czas grania 35 h
Czas ładowania 3 h
Pojemność baterii słuchawek 400 mAh
Charge status indicator LED
Charging connector type MICRO USB
Odłączany kabel Tak
Pokrywa ochronna
Ochrona przed wodą i kurzem IP 20

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Deklaracja zgodności
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj