Audio & Wideo

Sencor oferuje szeroką gamę najlepszej jakości urządzeń audio i wideo. Lubisz głośniki i słuchawki dające dobrej jakości dźwięk? Uwielbiasz nagrywać wspomnienia z wakacji czy imprezy sportowe? A może jesteś fanem nowinek technologicznych? Mamy coś dla Ciebie – całą gamę produktów, które warto mieć w domu, w kieszeni i w samochodzie.

Technologia

 <strong>Bluetooth</strong>
Bluetooth
Technologia Bluetooth pozwali Ci odtwarzać ulubioną muzykę bezprzewodowo z telefonu, tabletu czy komputera. Gwarancją czystego i stabilnego dźwięku są najnowsze chipy Bluetooth.
Głośniki Bluetooth
<strong>Bluetooth</strong>
<strong>CYFROWY PROCESOR DŹWIĘKU</strong>
CYFROWY PROCESOR DŹWIĘKU
DSP wyznacza nowe standardy czystości, dynamiki i jakości dźwięku. Cyfrowy procesor dźwięku przetwarza i ulepsza odtwarzaną ścieżkę dźwiękową poprzez wzbogacenie określonych częstotliwości sprawiając, że dźwięk staje się bliski oryginału.
<strong>CYFROWY PROCESOR DŹWIĘKU</strong>

 <strong>True Wireless Stereo</strong>
True Wireless Stereo
TWS to technologia, która umożliwia streamowanie muzyki z Twojego telefonu do dwóch głośników jednocześnie. True Wireless Stereo oddziela kanały prawe i lewe w celu uzyskania bardziej realistycznego dźwięku.
<strong>True Wireless Stereo</strong>
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
Digital Audio Broadcasting
Dzięki DAB+ oraz tunerowi możesz odbierać cyfrowe radio, które gwarantuje czysty i lepszy odbiór z szerszą gamą gatunków muzycznych.
Radia DAB+
<strong>Digital Audio Broadcasting</strong>
Anuluj
porównujesz -
Porównaj