Wróć do Audio i Wideo

Audio

Nasze systemy audio wypełnią Twój dom niespotykanej jakości dźwiękiem, pozwolą cieszyć się ulubionym filmem czy piosenką jak nigdy wcześniej. Dbamy o wygląd każdego produktu, by mógł idealnie wpasować się w każde wnętrze i napawał dumą swojego właściciela. Sencor oferuje praktyczne głośniki bezprzewodowe, mikrowieże, słuchawki douszne, radiobudziki i gramofony. Każdy nasz produkt powstaje z myślą o jego funkcjonalności, wyglądzie i jakości dźwięku.
Pokaż wyniki
System dźwiękowy
SSS 3800
System dźwiękowy
System dźwiękowy 60W
559,00 zł
Ostatnie sztuki
Więcej informacji

Technologia

Bluetooth
Bluetooth
Technologia Bluetooth pozwali Ci odtwarzać ulubioną muzykę bezprzewodowo z telefonu, tabletu czy komputera. Gwarancją czystego i stabilnego dźwięku są najnowsze chipy Bluetooth.
Głośniki Bluetooth

CYFROWY PROCESOR DŹWIĘKU
CYFROWY PROCESOR DŹWIĘKU
DSP wyznacza nowe standardy czystości, dynamiki i jakości dźwięku. Cyfrowy procesor dźwięku przetwarza i ulepsza odtwarzaną ścieżkę dźwiękową poprzez wzbogacenie określonych częstotliwości sprawiając, że dźwięk staje się bliski oryginału.

True Wireless Stereo
True Wireless Stereo
TWS to technologia, która umożliwia streamowanie muzyki z Twojego telefonu do dwóch głośników jednocześnie. True Wireless Stereo oddziela kanały prawe i lewe w celu uzyskania bardziej realistycznego dźwięku.

Digital audio broadcasting
Digital Audio Broadcasting
Dzięki DAB+ oraz tunerowi możesz odbierać cyfrowe radio, które gwarantuje czysty i lepszy odbiór z szerszą gamą gatunków muzycznych.
Radia DAB+
Wodoodporne głośniki
Głośniki z ochroną IPX5 do IPX7
<strong>Wodoodporne głośniki</strong><br>
Głośniki z ochroną IPX5 do IPX7
Anuluj
porównujesz -
Porównaj