Wróć do Urządzenia kuchenne

Blendery wyciskarki i sokowirówki

Świeży sok owocowy i warzywny gotowy w kilka chwil, bez względu na to czy korzystasz z klasycznej wyciskarki wolnoobrotowej, z wydajnego robota kuchennego czy blendera do smoothie. Od przygotowania aż do dostarczenia organizmowi prawdziwej bomby witaminowej minie tylko chwila. Czyszczenie także powinno zająć chwilę dzięki łatwym do czyszczenia częściom. To wszystko jest możliwe dzięki urządzeniom Sencor, dostępnym w różnych kształtach, stylach i kolorach by idealnie dopasować się do Twojego domu.
Pokaż wyniki

Blendery do smoothie

Blender do smoothies
Zamów wydajny i solidny mikser do smoothie

Blendery do smoothie


Sencor to producent wysokiej klasy sprzętu AGD, który oferuje różnorodne blendery do smoothie. Z pomocą zebranych w tej kategorii urządzeń możesz codziennie przygotowywać pożywne i pyszne koktajle owocowe, z korzyścią dla Twojego zdrowia i dobrego samopoczucia. Oferujemy miksery własnej produkcji, w których zapewniliśmy szereg wygodnych funkcji, z których będziesz regularnie korzystać. Masz też do dyspozycji sprzęt zaopatrzony w solidny młynek do rozdrabniania ziaren i orzechów – sprawdź koniecznie!
 

Zamów wydajny i solidny mikser do smoothie

Marka Sencor nieustannie rozszerza swój asortyment o kolejny sprzęt AGD, który przyda się w każdym domu! Obecnie w naszej ofercie znajdziesz kilka modeli urządzeń, za pomocą których błyskawicznie rozdrobnisz owoce i warzywa na zdrowy koktajl. Mikser do smoothie możesz zamówić w konkurencyjnej cenie, co pozwoli Ci wprowadzić zdrowe nawyki w życiu całej rodziny.

Blendery sprzedajemy w zestawie z pojemnikami ze szczelną zakrętką, przez co gotowy napój zabierzesz ze sobą do pracy czy szkoły. W każdym mikserze znajdziesz wydajny silnik, który umożliwia ekspresowe przygotowania koktajlu, kruszenie lodu czy rozdrobnienie ziaren kawy. Blender do smoothies wyróżnia jednocześnie kompaktowy wymiar, przez co nie zajmuje za dużo miejsca w Twojej szafce kuchennej. Urządzenia marki Sencor możesz zakupić online u naszych partnerów sprzedażowych w różnorodnych cenach. Masz możliwość porównania ze sobą poszczególnych modeli sprzętu, wystarczy skorzystać z odpowiedniej funkcji na stronie.

Technologia

Noże ze stali nierdzewnej pokryte tytanem
Noże ze stali nierdzewnej
pokryte tytanem
Tytanowe ostrza - ich powierzchnia posiada wykończenie, które spowalnia utlenianie żywności i dba o ostrza.

Blendery Sencor przetworzą całe owoce i warzywa. Ekstrahują trudno dostępne składniki odżywcze zawarte w nasionach, zbożach, orzechach.

Bardzo wytrzymałe pojemniki z Tritanu™ wolnego od BPA
Bardzo wytrzymałe pojemniki z Tritanu™ wolnego od BPA
Pojemniki wykonane są z wysokiej jakości, wytrzymałego plastiku, który nie zawiera szkodliwego węglowodoru BPA (bisfenol A). Butelki ze specjalnymi sportowymi nakrętkami wyposażone są w mechanizm chroniący przed otwarciem i wyciekaniem zawartości - idealne aby zabrać je na trening.
Anuluj
porównujesz -
Porównaj