Wróć do Ekspresy do kawy

Ekspresy kolbowe

„Mano” znaczy ręce. Twoje ręce. Jedyne, które potrafią przygotować kawę, którą naprawdę kochasz. Ekspresy kolbowe Sencor pozwolą Ci zostać baristą w swoim własnym domu.

Ulubiona mała czarna rodem z włoskiej kawiarni? Spokojnie. Nigdzie się nie wybierasz. Filiżankę wyśmienitej kawy przygotujesz bez niczyjej pomocy we własnym domu i to na dodatek tak, jakby zaserwował Ci ją doświadczony barista. Z ekspresem kolbowym Sencor codzienne przyrządzanie ulubionego napoju zamieni się w uroczysty rytuał, któremu będziesz oddawać się z prawdziwą rozkoszą.

Ekspres kolbowy – kawa jak z kawiarni w Twoim domu
Dlaczego to opcja odpowiednia właśnie dla Ciebie? Ekspresy kolbowe umożliwiają przyrządzanie gorących napojów zgodnie ze sztuką parzenia kawy stosowaną przez baristów. W urządzeniach tego typu zastosowaliśmy nowoczesny system dźwigniowy, dzięki któremu można wydobyć z ziaren esencję smaku oraz aromatu – tak istotną dla przygotowania wyśmienitej, pobudzającej kawy. Nie bylibyśmy jednak sobą, gdybyśmy nie zaproponowali Ci kilku dodatkowych rozwiązań. Ekspresy kolbowe uzupełnione zostały o liczne funkcje, takie jak automatyczny czujnik mielenia, płyta do podgrzewania filiżanek czy system wstępnego zaparzania. Wszystko, co dobre, odkryjesz zresztą sam... do czego gorąco zachęcamy!

Ekspresy kolbowe

FILTRUJ

Wymaż wszystko
Wyświetlacz
Pojemność zbiornika wody
Ciśnienie

Funkcja ciepła woda

Rurka do spieniania

Podgrzewane filiżanek

Młynek do kawy

Pojemność zbiornika wody

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj