SFR 9300BK Frytkownica wielofunkcyjna

  • Frytkownica wielofunkcyjna z 18 funkcjami
  • Wpuszczona spiralna grzejna gwarantuje lepszą dystrybucję ciepła
  • Przezroczysta pokrywka
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 499,90 zł
549,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Jedno urządzenie, które może zastąpić wiele innych kuchennych urządzeń o różnym przeznaczeniu- taka właśnie jest frytownica wielofunkcyjna Sencor SFR 9300BK. Posiada ona aż 18 praktycznych funkcji, pozwala nie tylko smażyć, ale również gotować, grillować, a nawet przyrządzać fondue i domowy jogurt. Pełna automatyka to minimum własnej pracy- warto podarować sobie ten luksus i wyposażyć swoją kuchnię w tak wszechstronne urządzenie. Jedyne co musisz wybrać to czas gotowania oraz optymalną temperaturę i program- resztą zajmie się Sencor.

Naczynie, w którym przyrządzane są potrawy posiada pojemność aż 4,8 l. Aluminium sprawia, iż szybko i równomiernie się ono nagrzewa, a obróbka cieplna zachodzi w zakresie temperatur 40-240 stopni. 

18 PROGRAMÓW
Frytownica wielofunkcyjna to nie tylko idealny sprzęt do smażenia na głębokim tłuszczu, ale także sprzęt wyposażony w wiele więcej funkcji, min. szybka zupa, gotowanie na parze, gotowanie ryżu, popcorn, fondue, etc. 

FUNKCJA OPÓŹNIONEGO STARTU
Niektóre z programów wyposażone są w funkcję opóźnionego startu, co pozwala ustawić je na początek pracy o danej porze. Czas ten można ustawić minimalnie na za 30 minut, a maksymalnie na za 24 godziny.

FUNKCJA UTRZYMYWANIA CIEPŁA
Część z programów wyposażona jest w funkcję Keep Warm, która pozwala utrzymać ciepłotę potrawy w temperaturze 80 stopni Celsjusza. Funkcję tą można włączyć ręcznie lub automatycznie. 

OCHRONA PRZED PRZEGRZANIEM
Urządzenie posiada również wbudowaną ochronę przed przegrzaniem. Jeśli woda wyparuje z pojemnika wewnętrznego i urządzenie silniej się nagrzeje, urządzenie wyłączy się automatycznie.

SPECYFIKACJA:

  • Znamionowe napięcie zasilania: .220-240 V AC

  • Długość przewodu sieciowego wynosi 1 m

  • Moc: 1800 W.

  • Wymiary: 340 × 320 × 290

  • Waga: 4,5 kg

Frytownice beztłuszczowe

Opis techniczny

Pokrywa Tak
Ustawienie temperatury Tak
Mycie w zmywarce Nie
Absolutna objętość 4,8 l
Moc (W) 1 800 W
Wysokość (cm) 34 cm
Szerokość (cm) 32 cm
Głębokość (cm) 29 cm
Kolor Czarny
Waga 4,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj