Wróć do Audio

Głośniki bezprzewodowe bluetooth

Głośniki Sencor o niezwykłym designie oferują doskonałej jakości dźwięk, którym warto cieszyć się wspólnie z przyjaciółmi.

Takie właśnie są głośniki bezprzewodowe Sencor. Czysty dźwięk w domu lub wszędzie tam, gdzie jesteś.

Sencor oferuje wybór różnorodnych głośników bezprzewodowych Bluetooth, które przydadzą się zarówno w domu, jak i w plenerze. Zaopatrzone w wydajny akumulator zapewniają odtwarzanie muzyki i podcastów przez kilka nieprzerwanych godzin. W katalogu znajdziesz modele wodoszczelne, z których możesz z powodzeniem korzystać nad morzem lub basenem. Urządzenia występują w kilku wersjach o zróżnicowanych parametrach technicznych, funkcjach oraz wersjach kolorystycznych.

Zamów głośnik Bluetooth wodoszczelny
Urządzenia bezprzewodowe do odtwarzania muzyki marki Sencor połączysz z telefonem lub dowolnym urządzeniem mobilnym. W naszej ofercie masz do dyspozycji głośnik Bluetooth, który jest wodoszczelny i zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku. Część modeli zaopatrzyliśmy w praktyczne uchwyty, które przydadzą się w trakcie spaceru na świeżym powietrzu. W katalogu nie zabrakło produktów kompaktowych o niewielkim rozmiarze, które z łatwością pomieścisz w torebce czy nawet kieszeni. Zamów jeden z bezprzewodowych głośników wodoszczelnych marki Sencor i ciesz się doskonałą jakością dźwięku w każdej sytuacji. Wszystkie urządzenia na Bluetooth zaopatrzyliśmy w wejście na kartę pamięci TF, dzięki czemu możesz z nich korzystać także w miejscach pozbawionych dostępu do stabilnego internetu. Bogata kolorystyka prezentowanego tutaj sprzętu sprawia, że z łatwością dopasujesz zakupiony model do swoich preferencji estetycznych. Aby zaopatrzyć się w produkty marki Sencor w dobrej cenie, odwiedź stronę sklepu i zamów już teraz. 

Głośniki bezprzewodowe bluetooth

FILTRUJ

Wymaż wszystko
USB

Wodoszczelna

Bluetooth

WiFi

Rodzaj systemu

Podłącz

AUX

Moc

Ochrona przed wodą i kurzem

Typ kontroli

DSP

NFC

TWS

Gniazdo karty SD

Pokaż wyniki
Anuluj
porównujesz -
Porównaj