SCP 4501BK Podwójna kuchenka indukcyjna

  • Prosta obsługa na panelu dotykowym z suwakiem do regulacji temperatury i mocy.
  • Ultra slim kompaktowy design, wysokość kuchenki wynosi wyłącznie 4,3 cm
  • Łatwa konserwacja ceramicznej płyty indukcyjnej
  • Oszczędność czasu i energii elektrycznej dzięki wysokiej skuteczności gotowania indukcyjnego
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed promocją: 599,90 zł
599,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
1
/
3
Podwójna
kuchenka indukcyjna
Sterowanie kuchenki oraz poszczególnych funkcji przyciskami dotykowymi. Temperaturę i moc można ustawić ruchem palca w lewą i w prawą stronę za pomocą tzw slidera (suwaka).
2
/
3
Łatwa konserwacja
Idealnie gładka powierzchnia ceramiczna pokrywa całą wierzchnią stronę kuchenki. Dzięki czemu utrzymywanie czystość urządzenia jest proste.
3
/
3
Ultra slim
kompaktowy design
Ultra slim kompaktowy design, wysokość kuchenki wynosi wyłącznie 4,3 cm.

Zimna w dotyku, a idealnie służy do gotowania, smażenia czy duszenia potraw? To możliwe dzięcki płycie indukcyjnej Sencor SCP 4501BK. Płyta ta posiada szklano- ceramiczną powierzchnię, która działa na zasadzie indukcji dopiero wtedy, gdy na płycie znajdzie się naczynie do gotowania. Taki sposób gotowania skraca jego czas nawet do 60%, straty ciepła są minimalne, a na energii elektrycznej można zaoszczędzić nawet połowę. 

Kompaktowość
Płyta ta przeznaczona jest do kuchni o niewielkim rozmiarze, dzięki czemu nawet na małym metrażu możesz śmiało gotować to, co lubisz- bez limitów. Płyta jest bardzo cienka- posiada jedynie 4,3 cm grubości i prezentuje się bardzo elegancko dzięki swojemu czarnemu kolorowi i lśniącej powierzchni. Idealna do kawalerki, do akademika, etc. Płyta ta przeznaczona jest do użycia z naczyniami o średnicy 12-26 cm. 

Łatwa obsługa i łatwe czyszczenie
Czy gotowanie musi być żmudne? Oczywiście, że nie! Udowadniamy, iż może być ono jedynie przyjemnością. Płyta obsługiwana jest za pomocą panelu dotykowego, który w mig pozwala dobrać odpowiednią temperaturę i moc działania kuchenki. Mamy możliwość regulacji temperatury w zakresie 60-240 stopni Celsjusza. Gładka, ceramiczko- szklana powierzchnia bardzo łatwo się czyści, a po umyciu jest wolna od smug i gustownie lśniąca.
Urządzenie wyposażone jest w praktyczny timer, który pozwala na opóźnienie wyłączenia się urządzenia nawet do 180 minut. 

Najwyższy poziom bezpieczeństwa
Kuchenka wyłącza się, gdy patelnia lub garnek zostanie zdjęty z płyty lub jeśli zostanie użyte naczynie nienadające się do gotowania indukcyjnego. Możesz łatwo sprawdzić przydatność naczyń umieszczając magnes na dnie pojemnika. 

Urządzenie posiada także bezpiecznik termiczny zapobiegający przegrzaniu płyty i wnętrza kuchenki z sygnałem dźwiękowym. Najpierw rozlega się sygnał ostrzegawczy, a następnie kuchenka wyłącza się automatycznie. Płyta wyłącza się także automatycznie po 2 godzinach bezczynności. 

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 3400 W.

  • Powierzchnia gotowania: Indukcja

  • Liczba płyt grzewczych: 2

  • Rozmiar: 560 x 360 x 43 mm

  • Waga: 4,56 kg


 

Płyty indukcyjne i elektryczne

Opis techniczny

Powierzchnia grzewcza Indukcyjna
Liczba palników 2
Moc (W) 3 400 W
Wysokość (cm) 4,3 cm
Szerokość (cm) 56 cm
Głębokość (cm) 36 cm
Kolor Czarny
Waga 4,5 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj