Termowentylatory

SFH 8019WH Ogrzewacz ceramiczny

  • Elementy grzejne PTC gwarantują efektywne ogrzewanie
  • Sterowanie dotykowe z wyświetlaczem LED
  • Funkcja oszczędzania energii ECO
399,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

WYDAJNY I EKONOMICZNY GRZEJNIK CERAMICZNY FIRMY SENCOR

Ogrzeje każde pomieszczenie, a jego głównym celem jest dać poczucie komfortu oraz satysfakcji. Odkryj zalety tego modelu, które z pewnością Cię urzekną! W porównaniu z konwencjonalnym grzejnikiem, działa on bardzo wydajnie, ogrzewa wnętrze w krótkim czasie i przy optymalnym zużyciu energii. Nie przesusza powietrza, a więc powietrze, którym oddychasz jest ciepłe, ale niezbyt suche- oddycha się nim komfortowo.   Konstrukcja ogrzewacza jest subtelna i elegancko zaprojektowana- posiada elementy grzewcze PTC, dzięki czemu urządzenie może pracować dosłownie wszędzie- w domu, mieszkaniu oraz w miejscu pracy.  Dzięki ergonomicznemu uchwytowi i niewielkiej wadze bez problemu przetransportujesz je z miejsca na miejsce, gdziekolwiek potrzebujesz. 

Jak działają elementy grzewcze ptc? Im niższa temperatura w pomieszczeniu, tym więcej ciepła dostarcza ogrzewacz. Gdy tylko temperatura w pomieszczeniu wzrośnie, zaczyna on stopniowo zmniejszać swoją moc, a tym samym zużycie energii elektrycznej.

MOŻESZ NIM STEROWAĆ ZE WSZYSTKICH ZAKĄTKÓW POKOJU.
Z pewnością ucieszy Cię dotykowy panel LED, na którym wygodnie i szybko można ustawić wiele ciekawych funkcji. Panel jest maksymalnie przejrzysty dzięki intuicyjnym ikonom i diodom LED, a przez to masz czytelny podgląd uruchomionych funkcji i ustawionej temperatury. Użyj jednej lub kilku ikon naraz. Z pilotem jest to jeszcze łatwiejsze! Nie musisz już wstawać z fotela, odchodzić od stołu, by włączyć urządzenie lub zmienić jego ustawienia.

OGRZEWACZ SENCOR JEST BARDZO EKONOMICZNY DZIĘKI OGNIWOM PTC I MOŻE PRACOWAĆ NA CZTERECH POZIOMACH ECO.
Ustaw standardową temperaturę na 22 ° C- gdy tylko temperatura w pomieszczeniu spadnie poniżej 18 ° C, urządzenie automatycznie zacznie pracować na pełnej mocy. Jeśli temperatura w pomieszczeniu wynosi 18-22 ° C, automatycznie przełączy się ono na niską moc. A jeśli temperatura w pomieszczeniu będzie wyższa niż 22 ° C, automatycznie przełączy się w tryb czuwania i zasili ogniwa OTC. 

FUNKCJA TIMERA
Czy idziesz spać i nie chcesz, żeby ogrzewacz pracował całą noc? Ustaw czas jego pracy od 1 do 24 h. Po upływie ustawionego czasu sam przełączy się w tryb czuwania.

FUNKCJA CZUJNIKA CIAŁA
To bardzo sprytna funkcja, która pomaga ogrzewaczowi być jeszcze bardziej ekonomicznym! Jego czujniki na podczerwień mogą wykryć osobę w pomieszczeniu w odległości do 1,8 m. Jeśli osoba opuści pomieszczenie, urządzenie przełączy się w tryb czuwania w ciągu 2 minut. Zacznie zaś działać od nowa, gdy tylko wyczuje znów ruch.
 
REGULACJA OSCYLACJI DO 80 °
Wykonując obrót poziomy do 80 °, urządzenie odprowadza ciepło do wszystkich zakamarków pomieszczenia.

DBA O BEZPIECZNE I PŁYNNE DZIAŁANIE
Urządzenie zaprojektowano tak, by było w pełni bezpieczne w użyciu. Nie przegrzewa się, ponieważ ochrona przed przegrzaniem na to nie pozwala. Jeśli jest przewrócone, automatycznie wyłącza się i ponownie się nie uruchomi. Jest całkowicie stabilne, a także pracuje cicho na poziomie 50 dB (A).

SPECYFIKACJA:

  • Zasilanie: 220 - 240 V

  • Moc: 2000 W

  • Poziom dopasowania: 2

  • Wbudowany termostat

  • Poziom hałasu: ≤ 50 dB

  • Rozmiar: 223 x 508 x 223 mm
 
Produkt nie nadaje się jako główne źródło ciepła do ogrzewania.
Termowentylatory

Opis techniczny

Maksymalny pobór mocy 2 000 W
Stopnie ustawień 2
Zimne powietrze Nie
Wysokość (cm) 50 cm
Szerokość (cm) 21 cm
Głębokość (cm) 21 cm
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj