SSM 9940SS Opiekacz do kanapek (4 w 1)

  • Przygotuj pyszne opieczone kanapki, grillowane mięso lub gofry
  • 4 wymienialne płytki do pieczenia 285 x 152 mm  (trójkątny kształt do kanapek, panini, 2 płytki o powiększonej głębokości na gofrów i sandwiczy)
  • Korpus typu CoolTouch
249,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
1
/
1
Opiekacz
do kanapek (4 w 1)
4 wymienialne płytki do pieczenia 285 x 152 mm (trójkątny kształt do kanapek, panini, 2 płytki o powiększonej głębokości na gofrów i sandwiczy).

Toster do kanapek Sencor SSM 9940SS   to urządzenie 4 w 1. Idealne do każdej kuchni i dla każdego, kto chce przygotować pyszne tosty, soczysty kawałek mięsa lub inną przekąskę w dosłownie kilka minut. Na czterech różnychwymiennych powierzchniach do pieczenia możesz zrobić trójkątne gorące kanapki, gofry, a nawet grillować mięso. Dzięki nieprzywierającej powierzchni teflonu czyszczenie tostera jest bardzo łatwe, a jedzenie nie przywiera do jego powierzchni.

WIELOFUNKCYJNA KONSTRUKCJA
Dzięki czterem różnym blachom do pieczenia możesz zrobić na przykład trójkątną kanapkę, gofra lub po prostu grillować mięso. Blachy do pieczenia są łatwe do wymiany, a utrzymanie ich w czystości również nie stanowi dużego problemu. Opiekacz posiada 4 blachy do pieczenia trójkątnych kanapek, panini oraz 2 głębsze blachy do robienia gofrów i większych kanapek, a także do grillowania.    

ŁATWY W UŻYCIU
Dzięki wskaźnikom LED obsługa urządzenia jest dziecinnie prosta i bardzo intuicyjna. 

BEZPIECZNY I CHŁODNY W DOTYKU
Opiekacz zaprojektowano tak, by był bezpieczny w użytkowaniu, a dzięki temu, by każdy domownik mógł z niego korzystać. Zapewnia to m.in. nienagrzewająca się obudowa urządzenia, która ułatwia komfortowe korzystanie z opiekacza. Opiekacz posiada także izolowany uchwyt. 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Wbudowany mechanizm zabezpieczający przed przegrzaniem oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Opiekacz można łatwo przechowywać, a to dzięki możliwości przechowywania go w pozycji pionowej, co zajmuje minimum miejsca.

SPECYFIKACJA:

  • Długość przewodu zasilającego 85 cm

  • Moc znamionowa 900 W.

  • Automatyczna kontrola temperatury

  • Wymiary (wys. × szer. × wys.): 295 × 260 × 110 mm

  • Waga: 2,4 kg


 

Opiekacze do kanapek

Opis techniczny

Kształt kanapki Trójkąt
Wskaźnik stanu pracy Tak
Moc (W) 900 W
Wysokość (cm) 11 cm
Szerokość (cm) 29,5 cm
Głębokość (cm) 26 cm
Kolor Srebrny
Waga 2,4 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj