SPR 3600WH Szybkowar elektryczny

  • Gotowanie przy wysokim ciśnieniu
  • 14 gotowych programów
  • Trzy poziomy ciśnienia Niskie/Średnie/Wysokie dla każdego smaku i preferowanej konsystencji
499,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Gotowanie, pieczenie czy smażenie wcale nie musi być mozolne i zajmować dużo czasu. Przekonasz się o tym, jeśli choć raz wypróbujesz szybkowar marki Sencor SPR 3600WH. Jest to urządzenie wykorzystujące do gotowania wysokie ciśnienie wewnętrzne, przez co sam proces gotowania jest nawet o połowę szybszy niż ten w tradycyjnych garnkach i na tradycyjnych kuchenkach. Sam wybierasz poziom ciśnienia- wysokie, średnie lub niskie- a Twój wybór wpływa na wyrazistość smaków oraz preferowaną konsystencję dania. Szybkowar oferuje aż 14 programów działania.

ZALETY SZYBKOWARÓW
Wysokie ciśnienie w szybkowarze sprawia, iż proces gotowania można skrócić nawet o połowę i dotyczy to dosłownie każdego rodzaju dań i wszelkich składników. Jeśli zamierzasz gotować rośliny strączkowe jak chociażby fasolę czy ciecierzycę, nie musisz jej nigdy więcej namaczać- szybkowar ugotuje je na idealnie miękko bez konieczności uprzedniego namaczania. Dzięki odpowiedniemu ciśnieniu nawet najbardziej twarde gatunki mięsa (schab, wołowina) można ugotować tak, by stworzyć z nich łagodne i miękkie gulasze. Gotowanie w szybkowarze zachowuje 100% smaku oraz aromatu jedzenia, a także pozwala oszczędzać prąd i wprowadzić zdrowszą, mniej kaloryczną dietę do codziennego menu.

MISA WEWNĘTRZNA
Szybkowar ten wyposażony jest w praktyczną misę wewnętrzną o pojemności 5,5 l, w której to bezpośrednio odbywa się gotowanie potraw. Duża pojemność sprawia, iż można w niej przyrządzić naprawdę sporo jedzenia- dla większej rodziny, a nawet na przyjęcie dla gości. Wnętrze misy pokryte jest nieprzywierającą powłoką, dzięki której gotowanie jest jeszcze bardziej komfortowe. Na wygodę wpływa także fakt, iż w misie tej można podawać dania- można ją wyjąć i z powodzeniem serwować z niej bezpośrednio pyszne makarony, risotto, gulasze warzywne lub mięsne i wiele innych dań. Szybkowar posiada wielopoziomowy system bezpieczeństwa z zaworami, dzięki którym jesteśmy chronieni m.in. przed poparzeniem. Przyciski i wyświetlacz pozwalają na łatwe sterowanie urządzeniem, nawet mokrymi rękoma.

14 PROGRAMÓW
Szybkowar oferuje pracę aż w 14 różnych programach, a są to programy: smażenie, duszenie, mięso, ryby, wolne gotowanie, jogurt, desery, ryż, chleb, makarony, warzywa, pieczenie, placki, gotowania na parze. To pokazuje, iż w szybkowarze Sencor można zrobić niemal wszystko- na słodko oraz wytrawnie. 

INFORMACJE TECHNICZNE:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 1000 W.

  • Ciśnienie robocze: 80 kPa

  • Wymiary: 351 × 351 × 35,50 mm

  • Waga: 5,8 kg

Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Pokrywa Tak
Termostat Tak
Ustawienie temperatury Tak
Mycie w zmywarce Nie
Absolutna objętość 5,7 l
Maks. objętość gotowania 3,5 l
Moc (W) 1 000 W
Kolor Biały
Waga 5,8 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj