Wróć do Tablety
Tablety

SXP 040 BK Cyfrowy notes LCD

  • Wyświetlacz LCD 14 cali 
  • Smukła i lekka konstrukcja
  • Przycisk zapobiegający przypadkowemu usunięciu treści
129,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Ze mną o niczym nie zapomnisz

Jestem cyfrowym notatnikiem LCD, który posłuży Ci jako druga głowa. Musisz zrobić szybką listę zakupów lub rzeczy do zrobienia? Dzięki dołączonemu rysikowi możesz rysować, pisać, szkicować wszelkie ważne notatki w kilka sekund. Następnie wystarczy podłączyć rysik do gniazda znajdującego się w obudowie tabletu.

Do pracy i wytrzymale

Mój wyświetlacz jest nie tylko wysokiej jakości, ale również trwały. Powierzchnia jest ponadto wrażliwa na nacisk, więc przy nacisku rysika przenoszę zwiększony nacisk w postaci grubszej linii. Dzięki temu można łatwo kreskować, podkreślać i zaznaczać w sposób tak naturalny jak na papierze. A jeśli coś pójdzie nie tak, nie szkodzi. Możesz wszystko wymazać za pomocą jednego bocznego przycisku.

Długa żywotność w smukłej obudowie

Cienki jak zeszyt, a mimo to można napisać wielokrotnie więcej stron niż na zwykłym papierze. W smukłej i lekkiej obudowie jest ukryte wszystko, czego potrzebujesz. Do zasilania wystarczy zwykła bateria CR2025, która wystarcza na naprawdę długi czas pracy. Ewentualna wymiana jest łatwa i może być wykonana w mgnieniu oka.

Obszar pisania: 14"
Wyświetlacz: LCD 
Wymiary: 325 × 235 × 8 mm
Masa: 283 g
Bateria: CR 2025 
Materiał: ABS 
Rysik w zestawie
Tablety

Opis techniczny

Interaktywny
Format 14"
Obsługa Długopis
Can be traced
Reproducenci
Kolor Czarny

Pobierz

Zdjęcia
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj