Wróć do Dom

Odkurzacze i sprzątanie

Odkurzacz wynaleziono w XIX wieku, od tamtej pory wiele się zmieniło. W Sencor śledzimy najnowsze trendy, a nasze odkurzacze należą do najlepszych na rynku. Wydajne silniki i funkcjonalny design zapewniają maksymalnie efektywne odkurzanie, oszczędzając czas, tak byś Ty i Twoi goście mogli cieszyć się czystym i przytulnym wnętrzem.
Pokaż wyniki

6 LAT GWARANCJI NA SILNIK
6 LAT GWARANCJI
NA SILNIK
Silnik cechuje się wysoką mocą, efektywnością i świetną jakością. Całkowicie ufamy naszym produktom, dlatego też oferujemy dodatkowe 6 lat gwarancji na wyższe modele naszych odkurzaczy.

Technologia

WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
WYDAJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ
Nasze urządzenia są wysoce wydajne pomimo niskiego zużycia energii. Wykorzystane tworzywa oraz połączenie funkcjonalnych cech naszych odkurzaczy Sencor bezkompromisowo gwarantuje ich ekonomiczną ale i wydajną pracę.

FILTRACJA POWIETRZA
FILTRACJA POWIETRZA
Pierwsza warstwa filtra w unikalnym systemie Clean Air składa się z wielowarstwowego worka na kurz z mikrowłókien z funkcją antybakteryjną. Najbardziej wydajną filtrację zapewnia filtr HEPA, który wychwytuje nawet najmniejsze cząsteczki. Odkurzacze SENCOR gwarantują zdrowe i czyste powietrze Tobie i Twoim najblizszym.

CICHY TRYB PRACY
CICHY TRYB PRACY
Z pewnością docenisz możliwość odkurzania w domu o każdej porze bez obaw, że obudzisz dzieci lub przeszkodzisz pozostałym domownikom. Nasze najcichsze modele sprawiają, że jest to możliwe.
KLASA AAAA
FILTR HEPA H13
69dB(A)
Więcej informacji
KLASA <strong>AAAA</strong><br>
FILTR <strong>HEPA H13</strong><br>
<strong>69dB(A)</strong>
Anuluj
porównujesz -
Porównaj