POMOGĘ CI KONTROLOWAĆ SPOŻYCIE KALORII

INTELIGENTNA DIETETYCZNA WAGA KUCHENNA Z BLUETOOTH
SKS 707x
Inteligentna dietetyczna waga kuchenna z Bluetooth SKS 7070GG firmy Sencor potrafi więcej niż inne wagi. Dzięki oryginalnej aplikacji Sencor FOOD szybko i łatwo łączy się z największą sprawdzoną bazą produktów spożywczych. Zarówno sportowcy, jak i zwolennicy zdrowego stylu życia mają doskonałą orientację w ilości spożytych kalorii i w składnikach odżywczych spożywanych pokarmów.

Nasza inteligentna waga z aplikacją na telefon oferuje szczegółowe zestawienia składników odżywczych poszczególnych surowców, więc chętnie skorzystają z niej również osoby, które muszą starannie pilnować swojej diety ze względu na ograniczenia zdrowotne.

Ile węglowodanów zawiera ważony owoc? Ile białka lub tłuszczu kryje się w steku, który właśnie przyrządzasz? Waga z inteligentną aplikacją powie Ci dokładnie. Dlatego jest to doskonałe urządzenie dla tych, którzy inwestują w swoje zdrowie i kondycję, albo tych, którzy tylko postanowili zrzucić kilka zbędnych kilogramów.
 

PODSTAWOWE CECHY WAGI DIETETYCZNEJ

• Bluetooth do bezproblemowego i szybkiego połączenia wagi ze smartfonem
• Oryginalna darmowa aplikacja Sencor FOOD dostępna dla iOS i Android
• Aplikacja stworzona we współpracy z twórcami popularnej aplikacji Dine4FIT
• Bogata baza produktów spożywczych licząca ponad 52 000 pozycji
• Przegląd wartości odżywczych produktów spożywczych
• Inteligentna funkcja TARA do doważania żywności
• Czytelny wyświetlacz z białym podświetleniem i cyframi o wielkości 2 cm
• Możliwość ważenia do 5 kg z dokładnością 1 g
• Trzy tryby ważenia: klasyczne ważenie, pomiar objętości mleka, pomiar objętości wody
• Możliwość zmiany jednostek
• Włączenie poprzez umieszczenie przedmiotu na wadze lub naciśnięcie na powierzchnię ważenia
• Funkcja automatycznego wyłączenia w razie braku aktywności
 
Aplikacja Sencor FOOD
Dwa tryby ważenia:
„Na wadze”, wyświetlający wagę żywności / „Lista”, wyświetlająca wartości odżywcze wielu produktów spożywczych

Bezpośrednie połączenie z aplikacją Dine4FIT

PRZEGLĄD KALORII W ORYGINALNEJ APLIKACJI SENCOR FOOD


Poprzez aplikację Sencor FOOD waga ma dostęp do najobszerniejszej istniejącej bazy produktów żywnościowych, której nie znajdziesz nigdzie indziej. Zawiera ona ponad 52 000 pozycji, które są regularnie aktualizowane. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

Oryginalna darmowa aplikacja Sencor FOOD powstała we współpracy z autorami popularnej aplikacji Dine4FIT.  Obie aplikacje komunikują się ze sobą bezpośrednio, więc w aplikacji Dine4FIT możesz zapisywać zważone pozycje i śledzić, jak się odżywiasz w długoterminowej perspektywie.

WAGA DIETETYCZNA AUTOMATYCZNIE ŁĄCZY SIĘ Z TWOIM SMARTFONEM

Waga pozwala na intuicyjne, szybkie i łatwe połączenie ze smartfonem za pomocą bezprzewodowej technologii Bluetooth, niezależnie od tego, czy jest to system Android czy iOS. Po połączeniu z aplikacją można zobaczyć zważoną wartość na wyświetlaczu wagi i telefonu. Po wybraniu ważonego produktu w telefonie, wyświetli on wszystkie dostępne szczegóły dotyczące składników odżywczych – zawartość węglowodanów (w tym cukrów), tłuszczów, białek, błonnika oraz całkowitą zawartość energii w danym produkcie spożywczym lub posiłku. Jedyne czego potrzebujesz, to połączenie z Internetem.

Wszystko jest łatwe i intuicyjne. Bez liczenia czy nawet szukania w tabelach. Będziesz zdziwiony, jak bogata jest nasza baza produktów spożywczych, w której znajdziesz dosłownie wszystko. A to oszczędza wiele pracy, prawda?

Dodatkowo aplikacja Sencor FOOD pozwala na pracę z wagą w dwóch trybach.
 

SENCOR FOOD - TRYB LISTY


Czy gotujesz według przepisów? Wtedy przyda Ci się tryb „Lista”. Potrafi ona zsumować całkowitą wartość odżywczą kolejno doważanych składników. W połączeniu z funkcją TARA na wadze wystarczy dodawać kolejne składniki na wyświetlaczu telefonu za pomocą przycisku plus "+". Aplikacja sukcesywnie pokazuje wartości poszczególnych składników odżywczych, które odpowiadają dodanym surowcom.

Co powiesz na upieczenie zdrowego ciasta z jagodami, wiedząc, ile dokładnie zawiera ono węglowodanów?

SENCOR FOOD - TRYB „NA WADZE”


W pierwszym trybie – „Na wadze” wyświetlana jest waga ważonej pozycji i po znalezieniu jej w bazie produktów spożywczych wyświetlą się szczegółowe informacje na temat jej wartości odżywczych. Wszystkie informacje w sposób przejrzysty zostaną pokazane na wyświetlaczu telefonu. Ten tryb pracy jest szybki, praktyczny i przejrzysty – jednym słowem do codziennego użytku.

Zważone pozycje możesz łatwo zapisać w swoim menu w aplikacji Dine4FIT, klikając przycisk „Zapisz”.

ZLICZANIE WAGI PRODUKTÓW SPOŻYWCZYCH ZA POMOCĄ INTELIGENTNEJ FUNKCJI TARA


Inteligentna funkcja TARA oferuje wygodne doważanie poszczególnych produktów spożywczych, krok po kroku. Inteligencja tej funkcji polega głównie na tym, że nie uwzględnia ona wagi pojemnika na początku ważenia. Przy pierwszym użyciu funkcji TARA waga zostanie wyzerowana, a dopiero każda kolejna pozycja zostanie doliczona do wartości całkowitej.

W ten sposób zawsze otrzymujesz dokładną informację na temat całkowitej wagi posiłku.

PRZEŁĄCZANIE TRYBÓW PRACY ZA POMOCĄ TARA/MODE


Naciskając i przytrzymując przycisk TARA/MODE można bezpośrednio na wadze wybrać jeden ze trzech trybów pracy: ważenie, pomiar objętości wody lub pomiar objętości mleka.

METALICZNEJ KOLORYSTYCE WAGI NIE MOŻNA SIĘ OPRZEĆ


Inteligentna waga należy do serii metalicznych urządzeń kuchennych marki Sencor. Do wyboru jest dziewięć wersji kolorystycznych.

Styl i design wagi podkreśla nowoczesny, okrągły wyświetlacz LCD z białym podświetleniem i 2 cm cyframi dla lepszej czytelności podczas ważenia.


Waga potrafi zważyć do 5 kg żywności, z dokładnością 1 grama.

ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA


Inteligentna waga
Baterie
Anuluj
porównujesz -
Porównaj