Wróć do Urządzenia kuchenne

Ekspresy do kawy

Świeżo parzona kawa to idealny początek dnia. Sencor oferuje wszystko, czego potrzebujesz żeby przemienić swoją kuchnię w tętniącą życiem kawiarnię. Rano, o dowolnej porze dnia, kiedy tylko masz ochotę na pyszną filiżankę kawy. Możesz wybrać klasyczny ekspres kolbowy i stać się baristą we własnym domu albo zdecydować się na w pełni zautomatyzowany ekspres, gdzie cała wiedza i kunszt są zaprogramowane, i gotowe by przygotować rewelacyjną kawę po wciśnięciu jednego przycisku. Oczywiście Sencor oferuje też coś miłośnikom klasycznej, mocnej kawy z ekspresu przelewowego. A ponieważ najlepsza kawa jest świeżo mielona, mamy w swojej ofercie również całą gamę młynków do kawy.
Pokaż wyniki

Technologia

Ekspresy automatyczne
Ekspresy automatyczne
W ofercie Sencor znajdziesz wszystko, co pozwoli przekształcić Twoją kuchnię w prawdziwą kawiarnię. Ekspresy automatyczne mają nie tylko kompaktowe wymiary (szerokość 180 mm), ale także praktyczny i stylowy wygląd oraz wysokiej jakości materiały. Dzięki intuicyjnemu panelowi LED z dotykowymi przyciskami obsługa urządzenia jest niezwykle łatwa.

Nowoczesne przygotowanie kawy
Nowoczesne przygotowanie kawy
Sercem automatycznego ekspresu do kawy są bojler, pompa i zaparzacz. Dzięki systemowi podgrzewania termoblock, wydajnej pompy (19 barów) i systemowi wstępnego parzenia dla uzyskania pełniejszego smaku, pierwsze krople kawy pojawią się w 42 sekundy po włączeniu. Nawet utalentowany barista nie moze konkurować z tą prędkością.
Wybierz swój ekspres
Automatyczny ekspres do kawy
Kompaktowe wymiary
Pompa 19 bar
Dotykowy panel LED
 
<strong>Automatyczny ekspres do kawy</strong><br>
Kompaktowe wymiary<br>
Pompa 19 bar<br>
Dotykowy panel LED<br>
&nbsp;
Anuluj
porównujesz -
Porównaj