Grzejniki olejowe

SOH 6111BK Elektryczny grzejnik olejowy

 • 11 żeber 
 • Moc 2 300 W
 • 3 ustawienia temperatury
Produkty w archiwum
niedostępne
Grzejnik olejowy Sencor SOH 6111BK to urządzenie, które pozwala szybko i łatwo ogrzać pomieszczenie do temperatury jaka jest pożądana w danym wnętrzu. Grzejnik z 11 żebrami grzewczymi wyposażony jest w regulator temperatury- termostat, oraz posiada wbudowany wyświetlacz LED. Pozwala to na ustawienie i utrzymanie żądanej temperatury w pomieszczeniu. Minimalistyczna konstrukcji grzejnika pozwala ustawić go dokładnie tam, gdzie tego potrzebujesz. Urządzenie można także łatwo przesuwać z miejsca na miejsce dzięki zamontowanym 4 kółkom.

GRZEJNIKI OLEJOWE SENCOR 
Pozwalają szybko i łatwo ogrzać pomieszczenie do wymaganej temperatury. Termostat obrotowy umożliwia ustawienie i utrzymanie żądanej temperatury w pomieszczeniu.
 
AUTOMATYCZNE WŁĄCZENIE I WYŁĄCZANIE
Możesz ustawić czas automatycznego włączania i wyłączania od 1 do 24 godzin. Ustawienie funkcji na poziomie 0 powoduje wyłączenie tejże funkcji.

ZAPEWNIJ BEZPIECZEŃSTWO DZIECIOM
Grzejnik pozwala na ustawienie tzw. blokady rodzicielskiej, gdy jest ona włączona panel sterowania jest zablokowany, a zatem nie reaguje na naciskanie przycisków. Dzieci nie mają możliwości tym samym bawić się urządzeniem i zmiany ustawień grzejnika.

BEZPIECZEŃSTWO DLA CAŁEJ RODZINY
Grzejnik przestaje działać zawsze wtedy, gdy wymagają tego względy bezpieczeństwa. Wyłącza się chwilowo, gdy temperatura wokół czujnika osiągnie 100 ° C. Wyłącza się na stałe, gdy temperatura wokół czujnika osiągnie 140 ° C. Gdy grzejnik przewróci się z jakiejś przyczyny, automatycznie przestanie także działać- wyłączy się zapewniają bezpieczeństwo Tobie i Twojej rodzinie.

SENCOR ZADBAŁ O SZEREG PRZYDATNYCH FUNKCJI:

CICHA PRACA grzejnika pozwala na użycie go wszędzie, nawet tam, gdzie pracujesz, odpoczywasz, a nawet śpisz.

WYGODNA OBSŁUGA grzejnika to zasługa intuicyjnego wyświetlacza LED, a także kompaktowych wymiarów urządzenia, dzięki którym postawić je można niemal wszędzie. Grzejnik posiada także miejsce na zwinięcie kabla, a więc nieużywany nie zajmie wiele miejsca w domu, a jego przechowywanie będzie estetyczne i niekłopotliwe.

OPATENTOWANE WŁÓKNO GRZEWCZE pozwala na jeszcze większą wydajność urządzenia oraz mniejsze straty ciepła. Odpowiednia technologia chroni też grzejnik przed niebezpiecznym przegrzaniem.
TERMOSTAT pozwala na regulację temperatury, którą można ustawić w zakresie 5-35 ° C.
 
SPECYFIKACJA:
 • 11 żeber 
 • Moc: 2 300 W
 • 3 ustawienia temperatury i mocy:
 • 1000 W
 • 1300 W
 • 2300 W
 • Zakres temperatury 5-35 stopni Celsjusza
 • Tryb ECO
 • Wyświetlacz LED

Produkt nie nadaje się jako główne źródło ciepła do ogrzewania.
Grzejniki olejowe

Opis techniczny

Maksymalny pobór mocy 2 300 W
Stopnie ustawień 3
Termostat Tak
Wysokość (cm) 64 cm
Szerokość (cm) 51,5 cm
Głębokość (cm) 24,3 cm
Kolor Czarny

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj