Grzejniki olejowe

SOH 8112WH Elektryczny grzejnik olejowy

  • 12 żeber 
  • Moc 2 500 W
  • 3 ustawienia temperatury - 3 stopnie mocy 
599,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
Ostatnie sztuki
Grzejnik olejowy Sencor SOH 8112WH pozwala szybko i łatwo ogrzać pomieszczenie do wymaganej temperatury. Grzejnik ten posiada 12 żeber grzewczych i wyposażony jest w regulator termostatu, nad którym masz pełną kontrolę dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LED. Pozwala to na ustawienie i utrzymanie żądanej temperatury w pomieszczeniu. By jeszcze bardziej komfortowo korzystać z grzejnika, posiada on także pilota, dzięki któremu ustawisz pożądane funkcje nawet z drugiego końca pomieszczenia. Dzięki kompaktowej konstrukcji mieści się na małej przestrzeni i można go łatwo transportować za pomocą 4 zamontowanych kółek.

GRZEJNIKI OLEJOWE SENCOR
To gwarancja ciepła w domu, to urządzenie proste i intuicyjne, dzięki któremu utrzymasz za każdym razem pożądaną temperaturę w swoim domu.

FUNKCJA AUTOMATYCZNEGO WŁĄCZANIA I WYŁĄCZANIA
Pozwala na ustawienie pożądanego czasu grzania grzejnika- od 1 do 24 godzin. Ustawienie wskaźnika na "0" spowoduje, iż funkcja ta będzie nieaktywna.

ZABEZPIECZENIE PRZED DZIEĆMI
Włączenie blokady rodzicielskiej zamyka panel sterowania i nie reaguje na naciskanie przycisków. Uniemożliwia to dzieciom zabawę urządzeniem lub zmianę ustawień urządzenia.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Sencor zadbał o najwyższy poziom bezpieczeństwa użytkowania grzejnika, dzięki czemu grzejnik wyłącza się chwilowo, gdy temperatura wokół czujnika osiągnie 100 ° C. Urządzenie wyłącza się stale, gdy temperatura wokół czujnika osiągnie wartość 140 ° C. Grzejnik wyłączy się automatycznie także w przypadku, jeśli sprzęt się przewróci.

JAKIE ZALETY DODATKOWO POSIADA TO URZĄDZENIE?
Przede wszystkim grzejnik jest cichy, dlatego z powodzeniem może być używany w pomieszczeniach, w których się odpoczywa lub śpi. Grzejnik pozwala na ustawienie 3 poziomów temperatur (regulowana temperatura 5-35 ° C), a pobór jego mocy to odpowiednio 1000, 1500 i 2500 W.

Urządzenie jest bardzo łatwe w codziennym użytkowaniu i co ważne nie wymaga ono konserwacji - w tym wymiany oleju. Nowa konstrukcja grzejnika pozwoliła osiągnąć wydajność grzewczą na poziomie wyższym nawet o 27% w porównaniu do innych grzejników.

Opatentowane przez producenta włókno grzewcze pozwala na uzyskanie jeszcze większej wydajności i zapobiega stratom ciepła. Odpowiednia technologia tego włókna gwarantuje także, iż nie ulegnie ono przegrzaniu.

SPECYFIKACJA:
 
  • 10 żeber 
  • Moc: 2300 W
  • 3 ustawienia temperatury i mocy: 1000 W, 1300 W, 2300 W
  • Zakres temperatury 5-35 stopni Celsjusza.
  • Tryb ECO
  • Wyświetlacz LED

Produkt nie nadaje się jako główne źródło ciepła do ogrzewania.
Grzejniki olejowe

Opis techniczny

Maksymalny pobór mocy 2 500 W
Stopnie ustawień 3
Wysokość (cm) 67 cm
Szerokość (cm) 61,8 cm
Głębokość (cm) 24,3 cm
Kolor Biały

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj