SFX 003 Filtr powietrza

  • Woda ze zbiornika, dzięki właściwościom kapilarnym, przechodzi przez filtr, w wyniku czego chłodzi, zwilża otoczenie oraz oczyszcza powietrze przepływające przez urządzenie.
  • Filtr jest więc bardzo ważnym elementem, który ma znaczący wpływ na ogólną sprawność chłodnicy.
99,90 zł
Gdzie kupić

Filtr powietrza / wkład chłodzący do SENCOR SFN 5011WH


Woda ze zbiornika, dzięki właściwościom kapilarnym, przechodzi przez filtr, w wyniku czego chłodzi, zwilża otoczenie oraz oczyszcza powietrze przepływające przez urządzenie. Filtr jest więc bardzo ważnym elementem, który ma znaczący wpływ na ogólną sprawność chłodnicy. Przy poprawnym użytkowaniu przewidywana trwałość wynosi nawet trzy lata. Aby urządzenie funkcjonowało poprawnie i bezpiecznie, należy filtr utrzymywać w doskonałym stanie a w razie konieczności natychmiast wymienić.

Filtr / wkład chłodzący SFX 003 można wyjąć i wielokrotnie czyścić. Jeżeli chłodnica powietrza będzie po skończonym sezonie wycofana z eksploatacji, należy włączyć funkcję „suszenie filtra”. Do wychłodzenia wystarczy nacisną na 3 sekundy przycisk „Speed“ i 20-minutowy program wysuszy filtr i przygotuje go do przechowania w najlepszej kondycji i bez wszelkich ryzyk związanych z niepożądaną wilgotnością, jaką jest powstanie pleśni i rozmnażanie mikrobów. 

Wymiary 
Szerokość: 156,6 mm
Wysokość: 266 mm
Grubość: 25 mm

 

Schładzacze powietrza

Opis techniczny

Pobierz

Zdjęcia
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj