Wróć do Frytownice beztłuszczowe

SFR 8200SS Frytkownica

  • Objętość 3,2 l / 1,4 kg frytek
  • 5 wstępnie ustawionych programów ułatwia używanie
  • Możliwość ustawienia dowolnej temperatury i czasu smażenia
  • Pokrywa z wziernikiem do kontroli przyrządzania jedzenia
349,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie

Wszyscy bez wyjątków kochamy urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają nam łatwiej przygotowywać posiłki dla siebie i rodziny. Takim właśnie urządzeniem jest praktyczna frytkownica marki Sencor SFR 8200SS, która dzięki wbudowanym 5 programom pozwoli Ci przygotować niejeden obiad- choćby frytki czy rybę. Kosz frytownicy ma pojemność aż 3,2 l, co sprawia, iż jednorazowo jesteśmy w nim w stanie przyrządzić nawet 1,4 kg złocistych i chrupiących frytek. Kosz jest wyjmowany, a jego powierzchnia nieprzywierająca, dzięki czemu łatwo można go myć- nawet w zmywarce. Frytkownica posiada także pokrywę z otworem rewizyjnym, przez który możesz bez przeszkód kontrolować smażenie lub pieczenie. Sam też możesz wybierać odpowiedni czas oraz temperaturę przygotowywania jedzenia.

SZYBKOŚĆ
Teraz każdy posiłek może być przygotowywany szybko i niemal automatycznie. Frytkownicy wystarczy 4-5 minut, żeby w pełni się nagrzać i być gotową do pracy. A Ty zyskujesz zdecydowanie więcej czasu dla swoich bliskich!

ŁATWA W UŻYCIU
Urządzenie jest proste w programowaniu, a to dzięki przejrzystemu i intuicyjnemu wyświetlaczowi LED oraz czytelnym przyciskom. Wyświetlacz jest podświetlany, co jeszcze bardziej wpływa na wygodę jego użycia. Frytkownica posiada rękojeść, która się nie nagrzewa (COOLTOUCH), dzięki czemu użycie urządzenia jest i łatwe, i bezpieczne. 

BEZ ZAPACHÓW SMAŻENIA
Nie lubisz, gdy zapachy wcześniej przygotowywanych potraw, np. ryby, przesiąkają do obecnie przyrządzanych? Aby to wyeliminować rozgrzej tłuszcz do temperatury 160 stopni, a następnie wrzuć do niego kilka kawałków selera lub dwie kromki chleba- po kilku minutach smażenia usuń je. Żadnych niechcianych zapachów nie będzie już w tak przygotowanym oleju. 

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Urządzenie można łatwo przechowywać, posiada także funkcjonalny schowek na kabel. Akcesoria frytkownicy nadają się do mycia w zmywarce.

INFORMACJE TECHNICZNE: 

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 2200 W.

  • Długość przewodu zasilającego: 1 m

  • Wymiary: (M × W × D) 210 × 350 × 220 mm

  • Waga: 3,1 kg

 
 

Frytownice beztłuszczowe

Opis techniczny

Objętość kosza frytownicy 1,4 kg
Nadaje się do mycia w zmywarce Tak
Powierzchnia pojemnika Nieprzywierająca
Wyświetlacz Tak
Licznik czasu Tak
Moc (W) 2 200 W
Wysokość (cm) 21 cm
Szerokość (cm) 35 cm
Głębokość (cm) 22 cm
Kolor Black/Stainless Steel
Waga 3,1 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj