SFR 5320WH Frytownica beztłuszczowa

 • Pojemność 3 l
 • System frytowania bez zastosowania Oleju
 • Specjalny system przepływu powietrza
399,90 zł
Gdzie kupić
Zdrowsza alternatywa dla tradycyjnego smażenia? Oczywiście- teraz to możliwe dzięki beztłuszczowej frytownicy marki Sencor SFR 5320WH, która wykorzystuje specjalny system przepływu powietrza, by przygotowywać najróżniejsze potrawy. Frytownica nadaje się nie tylko do robienia frytek i innych dań z ziemniaków, ale można w niej także przyrządzać ryby czy warzywa, co czyni ją urządzeniem bardzo wielofunkcyjnym. Urządzenie nagrzewa się w jedyne 3 minuty oraz posiada regulator temperatury- gotową potrawę możesz mieć naprawdę szybko na talerzu. Dodatkowym ułatwieniem jest 6 wbudowanych programów, które pozwalają przyrządzać znakomite i zdrowe posiłki dla całej rodziny bądź gości.

6 PROGRAMÓW
Urządzenie posiada bardzo przejrzysty panel sterowania LED, na którym dzięki naciśnięciu jednego przycisku wybierzesz odpowiedni program i nie będziesz musieć robić zupełnie nic więcej. Frytownica działa w pełni automatycznie, a zakres temperatur jaki można na niej ustawić to 60- 200 stopni Celsjusza. Każdy z programów ma już zaprogramowaną temperaturę i czas gotowania. Te programy to: ziemniaki, frytki, hamburgery, udka kurczaka, ryba oraz muffinki.

ODPOWIEDNIA POJEMNOŚĆ
Urządzenie posiada pojemność 3 litrów, co sprawia, iż w jednym cyklu można w nim przyrządzić nawet 350 g jedzenia. Kompaktowe kształty i wielkość sprawiają, iż frytownica Sencor będzie pasowała zdecydowanie do każdej kuchni.

SZYBKI OBIAD
Urządzenie pozwala robić na co dzień naprawdę szybkie obiady. Szybkie nagrzewanie to szybka gotowość frytkownicy do pracy- wybierasz program, a cz kiedy jedzenie samo się robi możesz poświęcić rodzinie lub gościom. Sygnał dźwiękowy powiadomi Cię o tym, iż potrawa jest gotowa.

BEZ ZBĘDNYCH ZAPACHÓW
Filtracja powietrza w urządzeniu sprawia, iż żadne zapachy smażenia czy gotowania nie wydostają się poza urządzenie. Prosta konstrukcja i najlepsze jakościowo powierzchnie do gotowania sprawiają, iż urządzenie jest bardzo proste w myciu.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDE WSZYSTKIM
Wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia.

SPECYFIKACJA:
 • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
 • Moc: 1400 W.
 • Wyświetlacz LED
 • Liczba programów: 6
 • Pojemność: 3,0 litry
 • Poziom hałasu: 70 dB
 • Rozmiar: 345 x 350 x 352 mm
 • Waga: 5,1 kg
 
Frytownice beztłuszczowe

Opis techniczny

Objętość kosza frytownicy 3 kg
Nadaje się do mycia w zmywarce Nie
Wyświetlacz Tak
Licznik czasu Tak
Moc (W) 1 400 W
Wysokość (cm) 34,5 cm
Szerokość (cm) 35 cm
Głębokość (cm) 35,2 cm
Kolor Biały
Waga 5,1 kg

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj