SRM 0600WH Garnek do gotowania ryżu

  • Działa na zasadzie gotowania na parze
  • W pełni zautomatyzowana praca
  • Łatwe czyszczenie
99,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Automatyczne gotowanie ryżu w specjalnie do tego przystosowanym garnku to spora pomoc w kuchni. Garnek Sencor 0600WH jest przystosowany, by w jednym cyklu ugotować nawet 450 g ryżu przy zużyciu 0,6 l wody, która zamieniana jest w parę. Gotować w nim można każdy rodzaj ryżu- ryż biały i czarny, dziki, jaśminowy, basmati, specjalny ryż do sushi, etc. Ugotowany ryż pozostaje ciepły wewnątrz naczynia nawet do 6 godzin.

Funkcja Keep Warm
Jecie posiłki o różnych godzinach? Teraz to nie problem, gdyż garnek Sencor wyposażony jest w dogodną funkcję Keep Warm, która utrzymuje ciepło ryżu nawet do 6 godzin po ugotowaniu. 

Praktyczny i wygodny
Garnek jest bardzo prosty w użyciu i w pełni automatyczny- wsypujesz ryż, wlewasz wodę i nie interesuje Cię nic innego. Urządzenie pokryte jest powłoką, którą łatwo jest myć, ma także praktyczne uchwyty umożliwiające łatwe przenoszenie garnka z miejsca na miejsce. Antypoślizgowe nóżki zapewniają mu stabilność na blacie kuchennym, a potrójny system bezpieczeństwa sprawia, iż gotowanie w nim jest w pełni bezpieczne.

Doprawiaj tak jak lubisz
Zapomnij o tym, że ryż można przyprawiać jedynie solą lub pieprzem. Dodaj swoim posiłkom więcej egzotyki i doprawiaj ryż curry z kurkumą, goździkami z papryczką chili, anyżem czy suszonymi owocami.

SPECYFIKACJA:
Moc: 300 W
Wymiary (szerokość x głębokość x wysokość): 235 x 208 x 210 mm
Waga: 1,2 kg
Napięcie i częstotliwość: 220-240 V, 50/60 Hz
 
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 0,6 l
Kolor Biały
Wysokość (cm) 21 cm
Szerokość (cm) 23,5 cm
Głębokość (cm) 20,8 cm
Waga 1 200 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj