SRM 0610WH Garnek do gotowania ryżu

  • Specjalny garnek do gotowania ryżu
  • Działa na zasadzie gotowania w parze
  • Objętość 0,6 l (do przygotowania 450 g ryżu)
Produkty w archiwum
niedostępne
Gotowanie ryżu może być teraz jeszcze szybsze i łatwiejsze, a to dzięki specjalnie do tego stworzonemu urządzeniu jakim jest garnek Sencor SRM 0610WH. To garnek przeznaczony do gotowania ryżu każdego rodzaju przy użyciu pary. Umieść w naczyniu 450 g ryżu i zalej go 0,6 l wody. Nie musisz robić nic więcej- ryż ugotuje się sam. Naczynie pokryte jest nieprzywierającą powłoką, a więc ryż się nie przypali i pozostanie ciepły do ugotowaniu nawet do 6 godzin. 

Zdrowo i smacznie
Gotowanie na parze to jeden z najzdrowszych sposobów przygotowywania żywności, który dodatkowo zatrzymuje w jedzeniu 100% smaku i aromatu. Nadmiar pary wydostaje się z garnka za pomocą otworu w szklanej pokrywie.
Doprawiaj ryż tak jak lubisz- nie musi to być jedynie sól czy suszone zioła. Anyż, cynamon, goździki, curry czy skórka z pomarańczy? Odważ się na coś nowego i egzotycznego!

Keep Warm 
Sencor zadbał o to, by ryż był ciepły długo po ugotowaniu, dlatego garnek wyposażony jest w funkcję Keep Warm utrzymującą ciepło nawet do 6 godzin.

Potrójne bezpieczeństwo
Urządzenie chronione jest przed przegrzaniem, a także przed niekontrolowanym wyciekiem wody. Garnek wyłacza się automatycznie po zakończonym procesie gotowania, a antypoślizgowa podstawa zapobiega jego przesuwaniu się po kuchennym blacie.

Prostota i funkcjonalność
Prosta, ale elegancka konstrukcja garnka sprawia, że łatwo jest go myć- wewnętrzne naczynie do gotowania jest dodatkowo wyjmowane, co też wpływa na jego prostą konserwację. Urządzenie pracuje w pełni automatycznie, posiada ergonomiczny uchwyt po obu stronach, a także diodę LED, która wskazuje, iż urządzenie działa.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 300 W.
  • Pojemność: 0,6 litra
  • Rozmiar: 260 x 210 x 220 mm
  • Waga: 1,4 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 0,6 l
Kolor Biały
Wysokość (cm) 22 cm
Szerokość (cm) 26 cm
Głębokość (cm) 21 cm
Waga 1 400 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Personalizacja kolorów

Anuluj
porównujesz -
Porównaj