SRM 1500WH Garnek do gotowania ryżu

  • W pełni zautomatyzowana praca
  • Nadaje się do przygotowania wszystkich rodzajów ryżu włącznie z ryżem do sushi
  • Automatyczne wyłączenie i przełączenie do trybu "Keep Warm"
139,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Nowoczesny garnek do gotowania ryżu, który z pewnością sprawdzi się w każdej dobrze wyposażonej, polskiej kuchni. Nowoczesność połączona została z klasyczną bielą, a wynikiem tego jest Sencor SRM 1500WH- urządzenie, które pasować będzie zarówno do nowoczesnej i minimalistycznej kuchni jak i do tradycyjnych przestrzeni. W jednym cyklu można ugotować 1200 g ryżu wykorzystując do tego 1,5 l wody, która zostanie zamieniona w parę do gotowania.

Przemyślana konstrukacja
dzięki czemu jego konserwacja jest banalnie prosta, a gotowanie jeszcze przyjemniejsze. Ryż nie przywiera do ścianek naczynie, nie skleja się, nie przypala się. Ergonomiczne i izolowane termicznie uchwyty po obu stronach naczynia pozwalają łatwo je przenosić. Szklana pokrywa umożliwia podejrzenie procesu gotowania, a także umożliwia odprowadzenie nadmiaru pary poprzez specjalny otwór. Funkcja Keep Warm pozwala utrzymać go w odpowiedniej temperaturze nawet do 6 godzin, co ma spore znaczenie np. jeśli domownicy jedzą obiad o różnych godzinach. Garnek można także łatwo przechowywać, gdy jest nieużywany- jest to możliwe dzięki odłączanemu kablowi zasilającemu.

Doprawiaj i rozsmakuj się w idealnie przyrządzonym ryżu
Risotto, dziki ryż z warzywami, sushi, gołąbki i każde inne danie z ryżem- garnek ten umożliwia gotowanie każdego rodzaju ryżu, z którego później wyczarować możesz prawdziwe kulinarne hity. Doprawiaj ryż według własnego uznania- nie musi to być jedynie sól i pieprz i podstawowe zioła. Spróbuj wykorzystać goździki, cynamon, anyż, a może suszone owoce lub skórkę z pomarańczy?

Bezpieczeństwo
Sencor dba o bezpieczeństwo użytkowania swoich produktów i tak jest także w przypadku tego urządzenia. Garnek posiada potrójne zabezpieczenie: przed przegrzaniem się, przed wyciekiem wody, a także przed gotowaniem bez wody. Urządzenie wyłączy się automatycznie po zakończonym procesie gotowania.
Do garnka dołączona została praktyczna łyżka do ryżu oraz miarka do odmierzania jego ilości.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 500 W.
  • Pojemność: 1,5 litra
  • Rozmiar: 302 x 260 x 245 mm
  • Waga: 1,75 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 1,5 l
Kolor Biały
Wysokość (cm) 24,5 cm
Szerokość (cm) 30 cm
Głębokość (cm) 26 cm
Waga 1 750 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj