SRM 1550SS Garnek do gotowania ryżu

  • Specjalny garnek do gotowania ryżu
  • Działa na zasadzie gotowania na parze
  • Objętość 1,5 l (do przygotowania 1300 g ryżu)
139,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Wegańskie risotto, dziki ryż z warzywami, ryż na słodko na śniadanie, gołąbki, a może japońskie sushi? Nieważne jakie dane z ryżu zamierzasz zrobić, garnek do gotowania ryżu marki Sencor na pewno przyda Ci się w Twojej kuchni! Dzięki garnkowi SRM 1550SS gotowanie ryżu jest szybkie, w pełni automatyczne i proste- nic nie przywiera, nie skleja się, nie przypala się. Garnek wykorzystuje do gotowania parę wodną, którą wytwarza z 1,5 l wody- to wystarczy, by za jednym razem ugotować aż 1200 g ryżu. Praktyczna funkcja Keep Warm pozwala utrzymać go w odpowiedniej temperaturze nawet do 6 godzin po ugotowaniu.

Doprawiaj wedle uznania
Możesz łatwo dostosować smak ryżu do własnych kubków smakowych. Potrzebujesz tylko różnych przypraw, ziół oraz suszonych owoców. Spróbuj curry z goździkami, ewentualnie z anyżem. Jeśli lubisz słodkie smaki, użyj cynamonu, suszonych jabłek lub pomarańczy.

Idealna ilość gotowanego ryżu
Pojemność 1,5 litra pozwala ugotować 1200 g ryżu w jednym cyklu. Ryż gotowany jest w naczyniu z powłoką nieprzywierającą, które równomiernie rozprowadza ciepło i jeszcze szybciej gotuje ryż. Konstrukcja ścianki naczynia zapewnia, że ​​ryż nie skleja się ani nie przypala podczas gotowania, dzięki czemu samo naczynie jest także bardzo łatwe do czyszczenia. 

Dla Twojego bezpieczeństwa
Wbudowany mechanizm zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Dodatkowo garnek chroniony jest przed wyciekiem wody, a także wyłącza się automatycznie po zakończeniu gotowania. 

Akcesoria
By przygotowanie ryżu było jeszcze prostsze, Sencor wyposażył garnek w łyżkę do ryżu oraz miarkę. Urządzenie posiada także szklaną pokrywę z odpowietrznikiem, odłączany kabel oraz diody LED wskazujące na działanie urządzenia.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 500 W.
  • Pojemność: 1,5 litra
  • Rozmiar: 290 x 290 x 230 mm
  • Waga: 2,0 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 1,5 l
Kolor Stal nierdzewna
Wysokość (cm) 23 cm
Szerokość (cm) 29 cm
Głębokość (cm) 29 cm
Waga 2 000 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj