SRM 1810WH Garnek do gotowania ryżu

  • Specjalny garnek do gotowania ryżu
  • Działa na zasadzie gotowania w parze
  • Objętość 1,8 l (do przygotowania 1500 g ryżu)
Produkty w archiwum
niedostępne
Gotowanie ryżu bez przypalania, przywierania do naczynia i sklejania się? Teraz to możliwe dzięki nowoczesnemu garnkowi do ryżu marki Sencor SRM 1810WH. Garnek ten przeznaczony jest do gotowania jednorazowo aż 1500 g ryżu zużywając 1,8 l wody. Woda zamieniona jest w parę i samo gotowanie odbywa się właśnie dzięki niej. Urządzenie pozwala ugotować każdy rodzaj ryżu- od tego najzwyklejszego, aż po ryż do sushi, a ugotowany ryż pozostaje ciepły nawet do 6 godzin dzięki praktycznej funkcji Keep Warm.

100% smaku
Gotowanie przy użyciu pary jest uważane za najzdrowszy sposób gotowania, a przy tym zatrzymuje ono w gotowanym jedzeniu aż 100% smaku i aromatu. Doprawiaj ryż tak jak chcesz- może jedynie solą czy ziołami, a może pokusisz się o coś bardziej wyrafinowanego? Wszak do ryżu pasuje także anyż, goździki, cynamon, curry, można go doprawić skórką z pomarańczy i nadać mu orientalnego aromatu- nie bój się eksperymentować!

Ile ryżu można zrobić za jednym razem?
Pojemność 1,8 litra pozwala na ugotowanie 1500 g ryżu w jednym cyklu. To wystarczy dla bardzo głodnej rodziny. Ryż można przygotować w dobrej jakości naczyniu z powłoką nieprzywierającą, które równomiernie podgrzewa obie strony. Konstrukcja ścianki naczynia zapewnia, że ​​ryż nie skleja się ani nie przypala podczas gotowania, a samo naczynie bardzo łatwo umyć.

Keep Warm
Ugotowałeś ryż, ale okazało się, że obiad zjecie dopiero za 2 godziny? Nie martw się- funkcja Keep Warm utrzyma go w odpowiedniej temperaturze nawet do 6 godzin. Ryż będzie wciąż ciepły i gotowy do serwowania.

Bezpieczeństwo
Wbudowany mechanizm zabezpieczający przed przegrzaniem oraz antypoślizgowe nóżki gwarantują bezpieczne użytkowanie urządzenia. Naczynie wyłącza się automatycznie po zakończeniu gotowania.
Przydatne akcesoria
Sencor troszczy się o to, by gotowanie było jak najłatwiejsze, dlatego do garnka dołączył łyżkę do ryżu, miarkę do ryżu i wody oraz kosz do gotowania na parze.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 700 W.
  • Pojemność: 1,8 litra
  • Rozmiar: 270 x 340 x 270 mm
  • Waga: 2,4 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Materiał Stal nierdzewna
Powierzchnia wewnętrzna Powierzchnia nieprzywierająca
Pojemność 1,8 l
Kolor Biały
Wysokość (cm) 27 cm
Szerokość (cm) 34 cm
Głębokość (cm) 27 cm
Waga 2 400 g

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej

Akcesoria

Anuluj
porównujesz -
Porównaj