SRM 1891RD Garnek do gotowania ryżu

  • Specjalny garnek do gotowania ryżu
  • Technologia równomiernego rozprowadzania ciepła zapewniająca doskonałe wyniki
  • Zawór do odprowadzania pary zapobiega przeciekaniu garnka podczas gotowania
Produkty w archiwum
niedostępne
Od dziś ryż możesz gotować na sposób idealny- bez sklejania, przypalania czy przywierania ryżu do naczynia. Zaawansowany technicznie garnek do gotowania ryżu Sencor SRM 1890SS to urządzenie, które sprawdzi się w kuchni każdego, kto lubi przygotowywać dania z ryżu tradycyjnego jak i np. sushi i inne potrawy z każdego rodzaju ryżu. Garnek równomiernie rozprowadza ciepło, co sprawia, iż gotowany ryż ugotowany jest szybko i perfekcyjnie. Gotowanie odbywa się przy użyciu pary, której nadmiar wydostaje się przez otwór w górnej części garnka. 

IDEALNIE PRZYGOTOWANY I DOPRAWIONY
Jednorazowo w garnku tym ugotować można aż 1500 g ryżu, a potrzeba na to jedynie 1,8 litra wody, która zmieniana jest w procesie gotowania w parę wodną. Taka ilość ryżu idealnie wystarczy na obiad dla sporej rodziny, a nawet na przyjęcie. Po ugotowaniu ryż pozostanie ciepły w garnku nawet do 6 godzin.
Możesz go doprawić tak, jak najbardziej lubisz- tradycyjnie jedynie solą, ziołami czy suszonymi warzywami, ale możesz także spróbować bardziej oryginalnych rozwiązań i doprawić ryż anyżem, cynamonem, goździkami, curry, suszonymi jabłkami lub pomarańczą. 

ZDROWE GOTOWANIE NA PARZE
Gotowanie przy użyciu pary jest zarówno szybsze jak i zdrowsze niż gotowanie na wodzie. Ryż gotowany w garnku Sencor zachowuje w 100% swój smak i aromat, a dodatkowo wartości odżywcze i witaminy. 

FUNKCJA KEEP WARM
Potrzebujesz, by ugotowany ryż był ciepły przez kilka godzin? Nie ma problemu, a wszystko dzięki funkcji KEEP WARM, która utrzymuje ryż w odpowiedniej temperaturze nawet do 6 godzin.

BEZPIECZNE URZĄDZENIE
Dobre gotowanie to także gotowanie bezpieczne. Sencor wyposażył ten garnek w ochronę przed przegrzaniem się, a także w antypoślizgową podstawę zabezpieczającą garnek przed nieoczekiwanym przesuwaniem się po kuchennym blacie. 

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 700 - 830 W.
  • Pojemność: 1,8 litra
  • Rozmiar: 280 x 320 x 230 mm
  • Waga: 3,7 kg
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Kolor Czerwony

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /EN/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj