SPP 2100WH Garnek do pasteryzacji

  • Do pasteryzacji oraz sterylizacji warzyw i owoców
  • Pojemność 27 l
  • Moc 1800 W
399,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Garnek do pasteryzacji i sterylizacji firmy Sencor to urządzenie dość wielofunkcyjne i z pewnością przydatne w każdej kuchni. Garnek można używać tak do pasteryzacji i sterylizacji słoików z przetworami, a także do przygotowywania gorących napojów, zup, sosów. Można z niego bezpośrednio te napoje serwować lub rozlewać je do butelek- a to dzięki praktycznemu, wbudowanemu kranikowi. 

ŁATWE UŻYCIE NA CO DZIEŃ
Garnek został zaprojektowany tak, by łatwo go była używać na co dzień. Posiada łatwą w czyszczeniu obudowę i wnętrze- element grzewczy jest ukryty, przez co garnek ma równe dno, które łatwo jest myć. Izolowany termicznie uchwyt zapewnia bezpieczne zestawianie garnka i przenoszenie go z miejsca na miejsce. 

2 TRYBY PASTERYZACJI
Słoiki można pasteryzować na dwa sposoby: za pomocą wyłącznika czasowego działającego w przedziale 20-120 minut oraz przy włączeniu funkcji nieprzerwanej pracy. 

PRAKTYZYCM NA 1 MIEJSCU
Sencor dba o to, by produkty marki były funkcjonalne. Pasteryzowane przetwory lub gorące napoje, zupy czy sosy można utrzymać w takiej temperaturze, jaką chcemy w przedziale 30-100 stopni Celsjusza. Urządzenie jednorazowo mieści w swoim wnętrzu aż 14 litrowych słoików. 

PODWÓJNY SYSTEM BEZPIECZEŃSTWA
Dla marki Sencor równie ważne jest także bezpieczeństwo, dlatego garnek osiada zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz uniemożliwia nagrzewania i działanie bez zawartości. 

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 1800 W.
  • Wbudowany regulator temperatury
  • Pojemność: 27 litrów
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Wysokość (cm) 45,5 cm
Pokrywa Tak
Termostat Tak
Ustawienie temperatury Tak
Moc (W) 1 800 W
Kolor Biały
Całkowita wysokość 45,5 cm
Wysokość bez pokrywki 41 cm
Średnica garnka 38 cm

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj