SPP 2200SS Automatyczny garnek do pasteryzacji

  • Pojemność 27 l
  • Pobór mocy 1 800 W
  • Do pasteryzacji oraz sterylizacji warzyw i owoców
20% ZNIŻKI po wpisaniu kodu SDAYS-20
Tego kuponu nie można łączyć z żadną inną zniżką.
Oferta ważna do 21.07.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.
499,90 zł
Sencor.Product.Detail.Pcs
W magazynie
Garnek marki Sencor SPP 2200SS to idealne urządzenie do pasteryzacji i sterylizacji wszelkich przetworów robionych na bazie warzyw i owoców. Świetnie sprawdza się przy pasteryzacji dżemów czy kompotów, ale także nadaje się do tego samego w przypadku sosów czy zup. Można w nim gotować także gorące napoje jak herbata czy grzane wino, a następnie bezpośrednio z garnka je serwować. Garnek posiada pojemność aż 27 litrów, można stopniowo regulować w nim temperaturę, a dzięki wbudowanemu kranikowi serwować gorące napoje lub uzupełniać butelki.

ZRÓB WYŚMIENITY DŻEM
Garnek do pasteryzacji marki Sencor idealnie nadaje się do robienie w nim dżemów, a następnie pasteryzowania ich w zamkniętych słoikach. Wystarczy jedynie pokroić owoce, zasypać je cukrem, a cała resztę wykona za Ciebie to urządzenie.

ZAMKNIJ LATO W SŁOIKACH- RÓB KOMPOTY
Nie tylko dżemy, ale i kompoty można śmiało robić w garnku marki Sencor. Pamiętaj, by używać jedynie doskonałej jakości, dojrzałych i świeżych owoców, a wszelkie przetwory wtedy na pewno będą zawierały esencję lata. Warto zrobić pyszne kompoty na zimę, bo nie ma nic lepszego niż przetwory robione na domowe sposoby.

PRAKTYCZNY KRANIK
Garnek posiada praktyczny, wbudowany kranik, który przyda się do butelkowania grzanego wina czy ponczu, a także do nalewania gorących napojów wprost do filiżanek. 

FUNKCJONALNA KONSTRUKCJA
Garnek zaprojektowano tak, by był jak najbardziej praktyczny w użyciu. Urządzenie posiada łatwą do czyszczenia obudowę wykonaną ze stali nierdzewnej. Garnek posiada płaskie dno dzięki ukrytej wewnątrz wężownicy grzejnej, co także sprawia, iż łatwo jest go czyścić. Urządzenie jest bezpieczne dzięki podwójnemu systemowi bezpieczeństwa- ochronie przed przegrzaniem oraz ochronie przed nagrzewaniem się garnka w momencie, gdy nie ma w nim żadnej cieczy.

2 TRYBY PRACY
Urządzenie to może pracować w trybie pracy ciągłej lub można je ustawić wykorzystując regulowany timer- od 5 minut aż do 12 godzin- ustawienia można dokonywać co 1 minutę. By napoje lub inne produkty były dłużej ciepłe, urządzenie można wyregulować termostatem w zakresie temperatur 30-100 stopni Celsjusza.

SPECYFIKACJA:
  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz
  • Moc: 1800 W.
  • Wbudowany regulator temperatury
  • Pojemność: 27 litrów
Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Wysokość (cm) 45,5 cm
Pokrywa Tak
Termostat Tak
Ustawienie temperatury Tak
Moc (W) 1 800 W
Kolor Stal nierdzewna
Całkowita wysokość 45,5 cm
Wysokość bez pokrywki 40,5 cm
Średnica garnka 38 cm

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj