SPP 3200SS Cyfrowy garnek do pasteryzacji

  • Do pasteryzacji oraz sterylizacji owoców i warzyw 
  • Nadaje się do przyrządzania gorących napojów zup oraz sosów
  • Łatwa konserwacja dzięki nierdzewnej obudowie
549,90 zł
Gdzie kupić

Domowe dżemy, soki, kompoty jeszcze nigdy nie były tak proste w przygotowaniu, a każdy wie, że to co domowe i własnoręcznie zrobione jest najzdrowsze i najsmaczniejsze. Dzięki garnkowi do pasteryzacji Sencor SPP3200SS przygotujesz nie tylko dżemy, ale wszelkie przetwory z owoców czy warzyw, które wymagają pasteryzacji bądź sterylizacji. Garnek pozwala także na robienie pysznych zup, sosów a nawet gorących napojów. Jego nierdzewna obudowa sprawia, iż urządzenie jest łatwe w czyszczeniu i będzie Ci służyć przez długie lata.

NAJLEPSZE GORĄCE NAPOJE ROBIONE SAMEMU
Garnek do pasteryzacji nadaje się znakomicie do robienia własnych gorących napojów takich jak herbaty, poncz, grzane wino czy każdy inny rodzaj napoju wymagającego wyższej temperatury. Możesz je śmiało serwować sobie i domownikom lub gościom dzięki specjalnemu, wbudowanemu zaworowi.

2 TRYBY STERYLIZACJI
Garnek ten wyposażony został w wiele przydatnych funkcji, m.in w programator czasowy, dzięki któremu można ustawić dokładny czas pracy urządzenia- od 5 minut aż do 12 godzin. Dzięki termostatowi sosy, napoje lub inne produkty będą stale ciepłe w takiej temperaturze jaką wybierzemy- od 30 stopni aż po 100 stopni Celsjusza. Sygnał dźwiękowy da nam znać w momencie osiągnięcia danej temperatury. Pokrywa garnka posiada praktyczny uchwyt, a izolowane termicznie uchwyty po bokach garnka pozwalają z łatwością go przenosić.

BEZPIECZEŃSTWO
Urządzenie zabezpieczone jest przed przegrzaniem. Posiada wbudowany mechanizm zabezpieczający oraz antypoślizgowe nóżki, co gwarantuje bezpieczne użytkowanie urządzenia.

SPECYFIKACJA:

  • Napięcie zasilania: 220 - 240 V / 50 - 60 Hz

  • Moc: 1800 W.

  • Wbudowany regulator temperatury

  • Pojemność: 27 litrów

Wielofunkcyjne garnki elektryczne i parowe

Opis techniczny

Wysokość (cm) 45,5 cm
Pokrywa Tak
Termostat Tak
Ustawienie temperatury Tak
Moc (W) 1 800 W
Kolor Srebrny
Całkowita wysokość 45,5 cm
Wysokość bez pokrywki 40,5 cm
Średnica garnka 38 cm

Pobierz

Zdjęcia
Instrukcje użytkowania /EN/
Instrukcje użytkowania /PL/
Instrukcje użytkowania /wielojęzyczny/
Załaduj więcej
Anuluj
porównujesz -
Porównaj